Kompresinis limfodrenažinis aparatas REBOOTS GO

Pristatymas per 1-75 dienas, priklausomai nuo sandėlio.

Efektyviausias ginklas nuo pavargusių kojų, dabar jau ir mobiliame pavidale!! Komplektą sudaro nešiojamas pultas (pakrautas veikia 3 valandas), Jūsų pasirinkto dydžio batai ir pratimų vadovas. Pakelkite atsistatymą į kitą lygmenį! 

REBOOTS GO Savybės:

Mobili platforma: Nesvarbu, ar esate treniruočių aikštelėje, prie baseino, ar po mėgstama palme Havajuose, naudokite „Reboots“ visur, kur tik jums tinka. Pakrauta baterija veikia 3 valandas, kas atitinka 10 procedūrų po 30 min!

Lengvesnis, mažesnis, nešiojamas! „GO“ įrenginys yra 44,4% lengvesnis ir 64,9% mažesnis nei ONE (laidinis variantas).


KAIP TAI VEIKIA? 

Po sunkių treniruočių jūsų raumenyse susidaro laktato atliekos, tokios kaip pieno rūgštis, kurios labai pablogina jūsų treniruočių efektyvumą bei sukelia nuovargį.

„Reboots“ suteikia kojų kompresinį masažą. Tokiu būdu greičiau pašalinamas laktatas bei lifma.

Po procedūros kojos bus gerokai šviežesnės! O kita dieną galėsite vėl efektyviai treniruotis ar net dalyvauti varžybose!

829,99 €

6 kompresinės kameros: Didelis kamerų skaičius ir 3 skirtingi batų dyžiai optimaliai prisitaiko prie kojų formos ir garantuoja maksimalius rezultatus!

4 treniruočių programos: nuo atsistatymo po sunkios treniruotės iki apšilimo, įskaitant ir naująją INTENSE PULSE!

A: programa daro spaudimą taškas po taško, todėl ji yra tinkama raumenims atpalaiduoti.

B: Nuolatinis slėgis sukuria intensyvų masažą. Todėl B programa yra ypač tinkama laktatui pašalinti.

C: Puikus (A) ir (B) programų derinys! Visada vienu metu užpildomos kelios kameros, todėl (C) yra optimaliai tinkama laktatui pašalinti. Tuo pačiu metu jis yra mažiau intensyvus nei (B), nes kojos nėra nuolat spaudžiamos.

D: Giliausiam masažui: programa (D) prideda pulso efektą prie programos (C). Tuo tikslu paskutinėje aktyvioje kameroje slėgis padidinamas ir tris kartus palaipsniui mažinamas. Tai suteikia jūsų metabolizmo atliekoms laiko judėti per raumeninį audinį. Ši programa galima tik  „Reboots GO“.

LIMFODRENAŽINIO MASAŽO NAUDA 

Limfodrenažinio masažo nauda yra nenuginčijama. Jis padeda ne tik limfinės sistemos darbo suaktyvinimui. Masažo metu stipriai sumažėja celiulitas, tirpsta riebalinis sluoksnis. Jums nereikės naudoti brangiausių kremų, kurie mažina celiulitą, kadangi limfodrenažinio metu pasieksite efektyvesnių rezultatų ir tuo pačiu pašalinsite ir priežastis dėl kurių atsiranda celiulitas.  

Masažo metu suaktyvinama kraujotaka, pagerėja venų darbas. Todėl jei matote pirmuosius venų varikozės požymius - masažas Jums puiki išeitis.  

Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas ir moterims po gimdymo, kadangi masažo metu oda greičiau susitraukia, pagražėja, tampa elastingesnė. Taip pat oda po masažo greičiau atsinaujina, kadangi pasišalina suragėjusios odos ląstelės.  

Jei jaučiate, kad tirpsta galūnės - šis masažas taip pat padės. Tirpimas atsiranda dėl itin sunkaus fizinio darbo, atsiradusios limfodenos ir kitų priežasčių. Tad limfodrenažinio masažo kursas padės sumažinti arba visiškai pašalinti tirpimą, pagerės šių vietų kraujotaka bei efektyvumas.  

Masažas padės greičiau iš organizmo pašalinti susikaupusius toksinus, todėl po masažo būtina gerti daugiau vandens. Taip procesas bus spartesnis ir organizmas greičiau taps švaresnis. Proceso metu pasišalina toksinai, druskos, pieno rūgštys, pašalinami pertekliniai organizmo skysčiai. Dėl šių priežasčių pranyksta spuogai ir oda tampa daug švaresnė, kadangi kai limfinė sistema sutrinka mūsų organizmas nešvarumus aktyviau pradeda šalinti per odą, taip ji tampa riebesnė, užsikemša poros.  

Kaip ir bet koks kitas masažas, taip ir limfodrenažinis naudingas ir emocinei būsenai - padeda atsipalaiduoti, nuramina nervinę sistemą, sumažina galvos skausmą, pašalina nuovargį, suteikia energijos. Todėl jei ieškote būdų kaip pailsėti po įtemptos darbo dienos ir patirti visišką atsipalaidavimą - tai pats tinkamiausias būdas. O jei po to dar pasirinksite kūno įvyniojimą, kuris po masažo pamaitins odą, jausitės tarsi po SPA. Po tokio masažo labai pagerėja miego kokybė, žmogus geriau pailsi.

Pagrindiniai privalumai:

PASTEBIMAI ŠVIEŽESNĖS KOJOS: Ar pavargusios kojos dažnai sulėtina jūsų užmojus? „Reboots“ masažas padeda sumažinti pieno rūgšties kiekį kraujyje, kuris tiesiogiai įtakoja jūsų nuovargį. Rezultatas: pastebimai laisvesnės kojos siekiant geriausių pasirodymų!

TRAUMŲ PREVENCIJA: neleiskite traumoms sustabdyti Jūsų progreso. "Reboots" padės Jums išvengti raumenų patempimų, patinimų bei įtampos.

ATSISTATYMAS NEPRARANDANT LAIKO: Dėl laiko trūkumo efektyvesnės atsistatymo galimybės dažnai pamirštamos. "Reboots" galite naudoti dirbdami, skaitydami knygą ar žiūrėdami televizorių. Daugiau jokio kankinimosi su masažiniu volu!

Techninis aprašymas:

  •  Slėgis: 30-240 mmHg
  • Spaudimo tūris: 40 L / min
  • Kamerų skaičius: 6
  • 4 programos
  • Aktyvaus veikimo (baterijos) laikas: 180min
  • Baterijos krovimo laikas: 130min
  •  Svoris: 1,6kg

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vertinimas