Dovanų kuponas Mūsų paslaugoms

Neturite dovanos ypatingai progai? Šventėms, gimtadieniui ar svarbiai datai - nenusimink! Motyvuoti Atletai dovanų kuponas, tai puiki galimybė nustebinti savo artimąjį.

Šis dovanų čekis yra geriausia dovana, nes:

 • dovanų kupono suma svyruoja nuo 50 iki 200€
 • kuponą įsigysite per 1 minutę ir jokios rizikos!
 • čekis galios 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos
 • kuponą galima iškeisti į mitybos ar sporto planą, konsultaciją bei atributiką

50,00 €

  Dovanų kupono įsigijimo sąlygos

  Pirkėjas informuojamas, kad:

  1. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir paimti paslaugų Dovanų kupone (-uose) nurodytai sumai. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti įmonės svetainėje www.motyvuotiatletai.lt
  2. Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:
   -   Perkant paslaugas įvesti jam suteiktą nuolaidos kodą į nuolaidos laukelį atiskaitant už pasirinktas prekes ar paslaugas
  3. Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti banko pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.
  4. Kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
  5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
  6. Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik už MB „Motyvuoti Atletai“ teikiamas paslaugas. Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono.
  7. Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita- faktūra neišrašoma.

  Kilus klausimams skambinti tel. (8 626) 11 111 (darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val.). Kitu laiku rašyti el. pašto laišką info@motyvuotiatletai.lt

  Svarbu

  Svarbu žinoti ir prisiminti, kad norint pasiekti optimalių rezultatų būtina laikytis sveikos ir individualiai subalansuotos mitybos, kuri atitiktų Jūsų asmeninius tikslus.
  Mityba – vienas svarbiausių faktorių norint pasiekti užsibrėžtą tikslą greičiau bei su didesne išliekamąja verte.
  “Motyvuoti Atletai” siūlo savo pagalbą sudarant individualius mitybos planus pritaikytus būtent Jums bei suteikia privačias mitybos konsultacijas. Visas paslaugas galite rasti Mūsų el. parduotuvėje.

  Jūsų atsiliepimas

  Jūsų vertinimas