Apie mane


Apie Artur Swan

Esu toks pat kaip Tu – paprastas žmogus, turintis ribotą laiką bei galimybes sportui bei lengvai pasiduodantis gardaus maisto pagundoms. Nesu „tikras“ profesionalas įgijęs diplomą vos baigęs mokyklą – nebuvau diplomuotas dietologas, treneris ar atletas. Mano kelias vedė per asmeninę patirtį. Kuo tapau šiandien – tik didelės motyvacijos ir pastangų pagalba.

Projektas nebuvo mano pagrindinis pragyvenimo šaltinis, tai buvo tik hobis, gyvenimo būdas, aistra sportui ir didelis noras padėti kitiems. Šiandien tai išaugo į kur kas daugiau. Didelę motyvuotų šeimą bei #TeamMotyvuoti komandą, kuris pasiruošusi padėti Jums.

MANO SOCIALINĖ PATIRTIS

Šiandien esu ne tik projekto įkūrėjas, kuris nuo ryto iki vakaro sportuoja ir bando pakeisti save, bet daugiau laiko skiriu pakeisti kitų gyvenimus.

Mitybos speciliastas - pagrindinė mano veikla ir tikslas yra padėti kitiems. Siūlome pačios aukščiausios kalsės patarnavimą bei klientų priežiūrą, kurią gali suteikti šiuo metu specialistai. Dirbame su įvairių tikslų siekiančiais žmonėmis ir pasitelkiame daugiau nei 5 metų patirtį darbo su klientais, kiekvieną dieną. Aš ir mano komanda dirbame asmeniškai su žmonėmis konsultuodami juos telefonu, el. paštu bei asmeniškai, sekdami jų progresą kiekvieną savaitę.

Rašau straipsnius - tapau Aš Ikona žurnalo, 2018 metų vasaros sveikatos skilties redaktoriumi. Parašiau ne vieną straipsnį į Delfi, 15min, TV3 ir kitus portalus. Nuolat rašau motyvacinius straipsnius į Užkalnis žurnalą.

Vedu mokymus bei seminarus - lankausi mokyklose, universitetuose ir kolegijose dalyvaudamas diskusijose ar vesdamas seminarus apie savęs atradimą, motyvaciją, sveiką požiūrį į gyvenimą bei sportą, būdus pasikeisti ir tapti sveikesniu. Vykdau asmeninius mokymus sporto bei mitybos tobulinimo srityje.

Podcast laidų vedėjas - pirmą asmeninį projektą sukūriau su garsiais Lietuvos aktoriais, sportininkais, daktarais ir kitais savo srities profesionalais, kurie pasidalino patirtimi ir giliais išgyvenimais laidoje "Swan Show". Projektas buvo transliuojamas per Youtube, Spotify bei iTunes platformas.

Ambasadorius - turėdamas stiprią asmeninę nuomonę ir požiūrį į sveiką gyvenimo būdą, dirbu su ypatingai atsargiai atrinktais prekiniais ženklais, kurie siūlo aukščiausio lygio produkciją ar paslaugas, todėl tapau oficialiu Lietuvoje Boscj ir Myprotein ambasadoriumi.

KAIP VISKAS PRASIDĖJO?

Artur Swan, Motyvuoti atletai. Sporto pradžia 2010 m. Grįžus į praeitį nepamenu savęs sportuojant iki 25 metų. Buvau vyrukas, kuriam vakarėliai bei skanus riebus maistas buvo normalus rėžimas. Tikiu, kad ir Tu save atpažįsti panašioje situacijoje? Daugeliui ne paslaptis, ypatingai kas mane pažįsta, kad buvau itin lieknas ir silpnas, todėl sverdamas 59 kg nutariau, kad atėjo laikas keistis. Jeigu Tu esi ar buvai panašioje situacijoje, aš Tave puikiai suprantu.

25 metai. 59 kg. Ko imtis? Sprendimas buvo toks: metinis sporto klubo abonementas ir aš ateinu daryti pirmo prisitraukimo… NULIS… Toks mano rezultatas. Jeigu galvoji, kad salėje pasipylė juoko lavina, Tu klysti. Aš taip pat buvau nustebęs. Atsirado daug norinčių padėti ir aš supratau, kad šansas yra. Būtent tai mane pastūmėjo imtis savo projekto… Noras padėti kitiems, kurie yra panašioje situacijoje ir neranda tos motyvacijos atsikelti ryte ir pradėti kažką daryti, o nenukelti ateianančiam pirmadieniui. Niekada nebijok imtis kažko naujo.

PROJEKTO PRADŽIA

Ne paslaptis, kad esu labai užsispyręs ir atkaklus žmogus. Gal tai jaunystės nuoskaudos, bet jei ir taip, tai aš dėkingas vaikystei, nes tai padėjo man šiandien. Todėl jei turi vidinio skausmo, sportas – puikus būdas įrodyti kas Tu esi iš tikrųjų. Patikėk, žinau ką reiškia būti tuo, kuris buvo skriaudžiamas.Daugelis matydami mano pasikeitimus, pastovumą bei nuožmų ir atsargų požiūrį į treniruotes bei mitybą, pradėjo klausti patarimų, dalinosi savo nesėkmės istorijomis. Visuomet buvau linkęs padėti tiems, kurie susiduria su sunkumais ir ieško pagalbos. Pats buvau tose rogėse ir žinau kaip svarbu sulaukti pagalbos.2015 metų vasario mėn. pradžioje gimė Motyvuoti Atletai projekto idėja. Tai buvo tiesiog norinčių aktyviai leisti laiką draugų susitikimai, vėliau tai peraugo į viešus pasisakymus, video blogus bei mitybos patarimus. Dabar aš galiu pasidžiaugti, kad šis projektas jau turi tūkstančius sekėjų, gerbėjų ir esu padėjęs daugiau nei tūkstančiui žmonių pakeisti savo kūną, požiūrį į mitybą, aktyvų gyvenim būdą bei savijautą.

PROJEKTAS

Šiandien šis projektas – tai ne tik mano asmeninis gyvenimo, sporto ir mitybos dienoraštis, bet ir žmonių bendruomenė, kuri Facebook puslapyje komunikuoja, bendrauja bei diskutuoja aktyvaus gyvenimo, mitybos ir sporto klausimais. Turiu daugiau nei 200.000 sekėjų internete – Facebook, Youtube, Snapchat ir Instagram. Šiandien šis projektas yra ne tik asmeninis noras tobulėti, bet padėti Jums kiek įmanoma atviresniais patarimais iš Mano asmeninio gyvenimo patirties.

Aš, Artur Swan, esu licenzijuotas subalansuotos aktyvios gyvensenos treneris ir subalansuotos mitybos specialistas.

  • ISM bakalauro studijos
  • Vunderbilt University sportinės mitybos studijos nuotoliniu būdu
  • Lietuvos Edukologijos universiteto vienerių metų studijos trenerio klasifikacijai įgauti
  • American Fitness Professionals and Associates (AFPA) sporto mitybos konsultanto studijos
  • Įvairūs seminarai Lietuvoje bei online mokymai užsienyje

Jeigu pasirinkote stebėti Motyvuotus Atletus, tuomet tikrai rasite puikių patarimų kaip sportuoti, maitintis, gyventi, spėti aktyviai leisti laiką, keliauti, džiaugtis gyvenimu ir išlikti atletišku, bet tikrai ne tapti kultūristu ar patrakusiu sportininku. Jeigu Jums reiktų asmeninės pagalbos, visuomet galiu padėti su mitybos klausimais ir aktyvios gyvensenos konsultacijomis.

KELIAS LINK ŠIANDIENOS

Kelias nebuvo lengvas. Žinant savo ligos istoriją, kuri nėra tik peršalimai, kai daktarai uždraudė sportuoti – aš nepasidaviau. Pamaniau, kad jei galiu judėti, galėsiu ir sportuoti. Patikėk ir Tu gali.

Prisimindamas savo sporto klaidas bei žinių ir motyvacijos trūkumą dabar, matyt, viską daryčiau kitaip. Nepagalvok, tikrai nesigailiu to ką dariau, nes praėjau didelę mokyklą, kuri išmokė nemažai gerų pamokų. Teisinga mityba, tikslingos treniruotės, pastovumas, atsakingumas, galimybė susikaupti, atsipalaidavimas, valia ir motyvacija yra tai, ko išmokau sportuodamas. Jeigu tau trūksta bent vieno iš šių dalykų, aš žinau, nieko nelaukęs pradėk kažką daryti. Aš stengsiuosi Tau padėti.

Netrūko ir traumų: išvarža, raktikaulio išnarinimas, pečių uždegimai, kelių skausmai, alkūnių skausmai, nuovargis bei nemiga. Tai viskas – karčioji mokykla, kurią įveikiau bei mane užgrūdino ir suteikė didesnės prasmės toliau judėti pirmyn. Supratau, kad ir kokia būtų sunki situacija visada galima rasti išeitį. Jeigu Tu turi nugaros, kelių, pečių ar rankų skausmus, visuomet gali rasti būdą kaip to išvengti, sportuoti ir vis vien tobulėti. Būtent čia ir rasi labai daug naudingos informacijos kaip tai padaryti. Šis projektas nėra skirtas profesionaliam kultūrizmui ar atletizmui mokyti. Čia vieta tiems, kurie nori atrodyti sportiškai bei gyvena įprastą užimtą gyvenimą. Aš esu vienas iš Jūsų: dirbau daug metų laikrodininku, skaitau knygas, domiuosi kinu ir menu, keliauju, bet sportas yra mano rutinos dalis ir tikrai įmanoma išlikti motyvuotam bei aktyviam nepaisant visų darbų ir kliūčių. Besidomėdamas sportu bei mitybą, susipažinau su daug gerų ir įdomių žmonių: sportininkų, trenerių, entuziastų, daktarų bei tinginių ir hate’rių (o kaip be jų?), kurie man padėjo ir pastūmėjo eiti ryžtingiau savo užsibrėžtu keliu.

Todėl noriu ir Tau padėti pasiekti savo tikslų. Žinau, kad kartais būtent to ir trūksta, to paskatinančio žodžio. Norėdamas geriau suprasti mitybą ir jos poveikį organizmui, aš nuotoliniu būdu mokiausi JAV Vunderbilt universitete, kuriame išmokau mitybos bei dietų pagrindus ir gavau sertifikatą. Tai suteikė man dar didesnio pasitikėjimo savo galimybėmis. Pradėjęs naudotis savo įgytoms žinioms pasiekiau tikrai greitų ir kokybiškų rezultatų. Niekada nesiekiau būti kultūristas, fitneso varžybų dalyvis ar didelis prisipūtęs vyrukas. Mano tikslas buvo gerai sudėtas, atletiškas kūnas ir aš to siekiau. Būtent mitybos pagrindai man padėjo šį tikslą pasiekti ir išlaikyti jį šiandien nepaisant įtemptos gyvenimo rutinos. Todėl žinok, kad viskas priklauso nuo Mūsų pačių. Kaip stipriai mes to norime – nuo to priklauso viskas, ką gali turėti.

Įpusėjus projektui, aš nusprendžiau patobulinti savo žinias ir įstojau į Lietuvos Edukologijos Universitetą. Čia pradėjau sporto trenerio kvalifikacijos kursus. Šiandien įgijau asmeninio trenerio laipsnį. Ir kas galėjo pagalvoti? Aš tai tikrai ne. Jeigu man būtų tai pasakę prieš 10 metų, tiesiog pasukiočiau pirštu prie smilkinio. Aš esu subalansuotos aktyvios gyvensenos treneris, padedantis sudėlioti visus taškus virš i. Nuo mitybos, sporto iki kasdieninės rutinos. Įgytas LEU laipsnis pagilino sporto, fiziliologijas žinias, kurias gali pritaikyti sau ir video bloguose patariant Jums.