Kaip įsigyti paslaugas?


Ačiū Jums iš anksto, kad užsukote į Mūsų svetainę ir svarstote įsigyti paslaugas bei prekes. Noriu užtikrinti, kad Jus neapsiriksite pasirinkę #TeamMotyvuoti komandos profesionalumą bei atsakingą priežiūrą.

Jūsų patogumui, skaidrumui, patikimumui bei paslaugų kokybei užtikrinti, esame oficialiai įsikūrusi MB "Motyvuoti Atletai" įmonė, kuri priima užsakymus įvairiais, Jums patogiais būdais.

Visas prekes ir paslaugas galima įsigyti iš bet kurios pasaulio vietos. Atributiką siunčiame po visą pasaulį, net ir tolimiausius Australijos miestus. Paslaugas atliekame atsakingai ir su pareiga, todėl viskas daroma išskirtinai Jums. Individualių mitybos planų ar sporto programų rašymas trunka iki 2-5 darbo dienų. Juk siunčiame ne šablonus.

PIRKIMO EIGA

1. Norėdami įsigyti produktą ar paslaugą, turite jį pasirinkti iš svetainėje esančių, Jus dominančių, kategorijų ir paspausti ant prekės ar produkto langelio:

Produkto pasirinkimas

2. Atsidarius prekės ar paslaugos langui, Jūs pamatysite išskleidžiamą meniu. Jį nuspaudus galite pasirinkti paslaugos ar prekės tipą, kuris Jus tenkintų:

Screenshot 2019-02-19 at 21-06-10.png

3. Pasirinkus vieną iš išskleistų variantų ir paspaudus norimą rezultatą, kaina automatiškai pasikeis. Tuomet turite spausti mygtuką:"Į krepšelį", ir prekė atsiras Jūsų pirkinių krepšelyje (galima įsidėti ir kelias prekes bei apmokėti vienu kartu):

Screenshot 2019-02-19 at 21-05-55.png

4. Pasirinkus visas norimas prekes (galite pasirinkti prekes ir iš kitų kategorijų), turite paspausti viršuje, dešinėje pusėje, esančią krepšelio ikonėlę. Ji Jus nukreips į Jūsų pasirinktų prekių sąrašą:

5. Atsidarius apmokėjimo langui, Jūs privalote užpildykite visus reikiamus laukus su savo tikraisiais duomenimis. Jie yra apsaugoti Lietuvos Respublikos įstatymų, todėl viskas yra saugu ir Jūsų pasidalinta informacija lieka konfidenciali. Rekomenduojame įvesti tikrus duomenis dėl galimybės su Jumis susisiekti visais kilusiais klausimams dėl prekių ar paslaugų:

6. Jeigu užsakėte atributiką, tuomet pasirinkite Jums tinkamą pristatymo būdą bei, visais atvejais, pasirinkite Jums patogų mokėjimo būdą:

7. Mes siūlome visus įmanomus mokėjimo būdus, kas palengvins atsiskaitymo trukmę bei atitiks Jūsų poreikius (Pasirinkus mokėjimo būdą nepamirškite paspausti mygtuką, jog sutinkate gauti Mūsų laiškus. Tai reiškia, jog galėsime Jums rašyti ir teirautis dėl Jūsų progreso bei mitybos, sporto programų rezultatų):

Bankinis pavedimas - šis mokėjimo būdas Jus nukreips į atskirą puslapį, kuriame gausite visus Mūsų rekvizitus. Turėdami reikiamus rekvizitus ir unikalų užsakymo numerį. Jūs patys savarankiškai turite pasijungti į elektroninę bankininkystę arba kreiptis į artimiausią banko įstaigą ir atlikti mokėjimo pavedimą. Pasirinkus šį būdą, Jūsų Užsakymo numeris galioja iki 24 valandų, negavus apmokėjimo jis yra automatiškai trinamas iš sistemos.

Mokėti kortele (Visa/Mastercard) - pasirinkus šį mokėjimo būdą, turėkite omenyje, kad turi atitikti Jūsų pasirinkta šalis su Jūsų mokėjimo kortelės išdavimo šalimi. Jeigu nurodėte Lietuvą, kortelės išdavimo šalis irgi turėtų būti Lietuva. Kitu atveju sistema mokėjimo gali neužskaityti. Būsite nukreipti į saugią svetainę, kur reikės suvesti savo kortelės duomenis. Atlikus mokėjimą užsakymas per kelias minutes bus patvirtintas.

El. Bankininkystės (Lietuvos Bankai) - šis mokėjimo būdas Jus iškarto nukreips į visus galimus, pačius populiariausius, elektroninės bankininkystės (ir ne tik) tiesioginius prisijungimus, tame tarpe ir Paysera. Tai yra saugus langas, kuris yra apsaugotas pačios bankinės sistemos. Pasirinkus Jums reikiamą banką turėsite įvesti savo prisijungimo duomenis ir atlikti mokėjimą. Po sėkmingo apmokėjimo užsakymas per kelias minutes bus patvirtintas.

PayPal - mes priimame mokėjimus ir Paypal sistema. Pasirinkus šį mokėjimo tipą, Jūs būsite nukreipti į Paypal svetainę, kur turėsite suvesti savo duomenis. Po sėkmingo apmokėjimo užsakymas per kelias minutes bus patvirtintas.

Ačiū Jums, kad renkatės Motyvuoti Atletai paslaugas!

Kilus klausimams galite kreiptis apačioje esančia forma arba rašyti mums elektroniniu paštu: info@motyvuotiatletai.lt