Kaip sudaromi Jūsų planai?


Ačiū Jums iš anksto, kad užsukote į Mūsų svetainę ir svarstote įsigyti paslaugas bei prekes. Noriu užtikrinti, kad Jus neapsiriksite pasirinkę #TeamMotyvuoti komandos profesionalumą bei atsakingą priežiūrą.

Jūsų patogumui, skaidrumui, patikimumui bei paslaugų kokybei užtikrinti, esame oficialiai įsikūrusi MB "Motyvuoti Atletai" įmonė, kuri priima užsakymus įvairiais, Jums patogiais būdais.

Visas prekes ir paslaugas galima įsigyti iš bet kurios pasaulio vietos. Atributiką siunčiame po visą pasaulį, net ir tolimiausius Australijos miestus. Paslaugas atliekame atsakingai ir su pareiga, todėl viskas daroma išskirtinai Jums. Individualių mitybos planų ar sporto programų rašymas trunka iki 5-7 darbo dienų. Juk siunčiame ne šablonus.

MITYBOS AR SPORTO PLANO SUDARYMO EIGA

1. Užsisakius rekomendacinį indvidualų mitybos planą ar sporto programą, po sėkmingo apmokėjimo, Jūs būsite nukreipti į sėkmingo apsipirkimo langą su galimybę užpildyti anketą.

2. Jeigu apmokėjimas užtruko ar vykdėte 'bankinį pavedimą', tuomet mitybos ar sporto programos anketos nuoroda bus atsiųsta Jums el. paštu, kurį nurodėte apmokėdami paslaugą

3. Nepamirškite suvesti visų reikiamų duomenų, nes taip bus sudarytas tikslesnis mitybos ar sporto planas ir pritaikytas būtent Jums.

4. Pildant anketą privaloma prisegti nuotraukas be viršutinių rūbų tikslesniam paslaugos suteikimui bei progreso sekimui

5. Užsakant dvi paslaugas kartu: mitybos planą ir sporto programą, turite užpildyti abi anketas.

6. Rekomendacinis mitybos ir sporto planas sudaromas kiekvienam klientui individualiai, todėl tai gali trukti nuo 5 iki 7 darbo dienų.

6. Kiekvienam užsisakiusiam paslaugą nuo plano gavimo laiko, mes atsakome el. paštu ar telefonu į visus Jums kilusius klausimus per 24 valandas. Vėliau konsultacijos yra mokamos.

SVARBU!

Jeigu negavote anketos el. paštu:

  • Patikrinkite visus SPAM aplankus
  • Įveskite paieškos langelyje tekstą "Motyvuoti Atletai", kuris suras visus gautus laiškus nuo Mūsų
  • Pasitikslinkite ar apmokėjimas tikrai buvo įvykdytas
  • Pasitikslinkite su mumis ar įvedėte teisingą el. pašto adresą apmokant paslaugas

Ačiū Jums, kad renkatės Motyvuoti Atletai paslaugas!

Kilus klausimams galite kreiptis apačioje esančia forma arba rašyti mums elektroniniu paštu: info@motyvuotiatletai.lt