Mūsų komanda


Palikite Jūsų tikslų siekimo planų kūrimą mums, mėgaukitės gyvenimu!

Būtent, dėl šios priežasties, #TeamMotyvuoti, tai ne tik įprasta mityba ir sportas, bet profesionali kiekvieno kliento individuali priežiūra, atsakingas požiūris į jo norus ir tik mes geriausi specialistai, kurie padės visais Jums rūpimais klausimais.


Artur Swan - subalansuotos mitybos specialistas, treneris padėsiantis pasiekti norimų fizinių ir gyvenimo kokybės pokyčių.

Įkūręs šį projektą, visus 4 metus, dirbau vienas ir tai dariau ir darau ypatingai profesionaliai: klientų priežiūra, greitas reagavimas į laiškus, asmeninės konsultacijos. Mano tikslas visuomet padėti žmonėms susitvarkyti gyvenimą bei mitybą taip, jog jie pasijaustų kitaip: sveiki, laimingi ir pasitiktų dieną su šypsena, gera savijauta bei pilni jėgų. Laktozės, glitimo netoleravimas, netoleravimo testas - įvardinkite, mes atliksime savo užduotį.

Plečiantis klientų ratui bei jų poreikiams, sukūriau #TeamMotyvuoti komandą, prie kurios prisijungė du ypatingi žmonės. Jų žinios ir noras padėti kitiems, užtikrins tai, jog Jūs gausite tik profesionalias paslaugas. Taip galime pasiūlyti įvairius sprendimus ir jų įvairovę: reabilitacinės sporto programos, klinikiniai mitybos planai, vegetarizmas, veganizmas, netoleravimo testai, individualios sporto programos po traumų, auginti jėgą ar mesti svorį. Galime padėti net sunkiausiais atvejais bei įvykdyti sunkiausias užduotis.


Gediminas Chaževskis - daugkartinis jėgos trikovių varžybų dalyvis, 8 metų patirtį turintis treneris.

Jis geba dirbti su įvairius tikslus turinčiais žmonėmis. Sudaro reabilitacines sporto programas po traumų, turint išvaržas ir sąnarių problemas. Atsakingas požiūris į tinkamą apšilimą, raumenų balansą bei pagalba visos programos metu. Jūs įvardinkite tikslą, o #TeamMotyvuoti komanda jį išpildys.

Mūsų #TeamMotyvuoti komanda pasirūpins, kad Jūs galėtumėte sportuoti. Nesvarbu ar turite seną traumą, išvaržą, o gal norite sustiprėti būdami jau 40-ies? Mūsų tikslas kiekviename padėti individualiai ir kaip įmanoma geriau parinkti mitybos ir sporto programas, kad tai pasiektumėte saugiai be drastiškų veiksmų.


Edvard Grišin - yra rezidentas gydytojas dietologas.

Jis, mūsų komandoje, dirba su klinikiniais atvejais: virškinimo sutrikimai, medžiagų apykaitos ligos, kraujotakos sutrikimai bei valgymo sutrikimais. Esate vegetaras ar veganas, mūsų #TeamMotyvuoti kolektyvas sukurs planą ne tik remiantis mitybos principais, bet pritaikys ir Jūsų tikslui bei pagal sveikatos galimybes.


Instagram

Tapk geresniu nei vakar! #MotyvuotiAtletai