Klientų rezultatai

Lina, 29
 
Visiems nenustoju pasakoti, kad negaliu atsidžiaugti, šiuo savo sprendimu, ir kad visa tai tik maisto pagalba, ir kad nežinau kur aš buvau anksčiau? 
 
Tikrai labai skanu ir tikrai visko užtenka, su mažąja ne visada spėju visus keturis valgius valgyti, bet trys + užkandis, visada. Alkana niekada nesijaučiau iš kur tas keistas mitas, kad laikytis sveikos mitybos (dietos), kančia arba neskanu? 😀 Nieko panašaus.
 
Per 2 mėn. -10kg!
73 kg -> 63 kg (Ūgis: 167cm)
 
Ačiū! Pasikartosiu, tai geriausias mano sprendimas, dabar jau pati kartais eksperimentuoju skaičiuodama kalorijas (tikiu, kad klaidų yra, bet bandau ir mokausi). Asortimentas prekiu labai pasikeite, įpročiai irgi.
 
Ačiū ačiū ačiū! 🙂 
 

Augustė, 17

Sportininkai yra labai sudėtinga kategorija, kuomet kalbame apie svorio mažinimą. Jiems būtina sumažinti riebalinį audinį bei pagerinti rezultatus, tad mityba turi būti tinkamai sudėliota visų makro elementų proporcijomis bei nepamirštant atsistatymo elementų.

Augustė kreipėsi norėdama pagerinti savo rezultatus prieš plaukimo varžybas bei sumažinti kūno svorį, kurio norėjo jau daugiau nei 1,5 metų:
“Pagaliau po 1,5metų pradėjau plaukti panašiais greičiais, kaip plaukiau geriausiais laikais! Šiek tiek susitvarkė ir veido oda, nebe patiriu persivalgymo jausmo, žarnyno sutrikimų. Labai didelis ačiū jums”

1 diena / 90 diena:
Svoris: 70 / 64,5 kg
Krūtinė: 100 / 90 cm
Liemuo: 76 / 69 cm
Klubai: 96 / 92 cm
Šlaunys: 57 / 54 cm
Bicepsas: 31 / 28 cm
Blauzda: 37 / 35 cm

Jos krūvis yra išties didelis: 8-10 treniruočių per savaitę, todėl maitintis privalo gausiai. Planą sudarė 2600 kcal, tame tarpe visi reikiami papildai gerinti atsistatymą bei treniruočių efektyvumą.

Labai džiaugiuosi, kad per tris mėnesius laiko pavyko sumažinti kūno svorį, o tiksliau riebalų svorį bei pagerinti plaukimo greičius. Augustė pasiekė puikių rezultatų per Europos plaukimo čempionato varžybas užimdama antrą vietą bei pagerindama savo asmeninius rezultatus.

Tomas,

Savęs neprižiūrėjimas, užkandžiai, greitas maistas ir nesubalansuota mityba atvedė Tomą, prie blogos savijautos, viršsvorio ir energijos stokos. Tuomet Tomas suprato, kad reikia keistis ir žinot ką? JAM PAVYKO! Beje, jis net nesiruošia sustoti.

Tomas subalansuotos svorio metimo mitybos planą įsigijo po naujų metų švenčių, bet kaip sako jis:

”Mitybos plano pradėjau laikytis vėliau nei nusipirkau. Tiesa sakant, nelabai skaičiavau nei dienas, nei apimtis. Svarbiausia jaučiuosi NEREALIAI! Visas maistas pasaka. Valgau daug ir dar kudėju. Nuotaika pagerėjo, atsirado daugiau jėgų, o vaizdas veidrodyje su kiekviena diena gražėja. Iki mano norimo rezultato liko numesti dar 8KG.
Ačiū Tau labai. Pakeitei mano valgymo įpročius ir gyvenimą! Rekomendacija 100%”

Rezultatas: -20 KG

Tikslas: -28 KG

Neringa 25m.

Svoris: 74Kg l 58Kg

Ūgis: 169 cm
Pečiai: 115 l 95 cm
Krūtinė: 92  l 76 cm
Talija: 78 l 59 cm
Sėdmenys: 110 l 95 cm
Šlaunys: 66 l 53 cm

Visą gyvenimą Neringa turėjo problemų su antsvoriu ir nesubalansuota mityba. Prie antsvorio, aišku, prisidėjo ir gimdymas.

Tačiau, ką ji padarė per 1.5 metų yra nepakartojama. Numestas svoris, sutvirtėjęs kūnas ir aišk nauji  mitybos įpročiai.

Džiaugiuosi prisidėjęs prie tokio Neringos progreso.

Kaip Neringa sako:

Kiek tiksliai laikausi jūsų mitybos plano nepasakysiu, bet bent 2 mėnesius tikrai. Tačiau ką norėjau pasakyti,

kad tas jūsų plano užsakymas mano gyvenimą apvertė aukštyn kojom Kitaip žiūriu į save ir savo kūną ir dabar turiu net -16kg.

Tapo lengviau gyventi! Ačiū Jums už patarimus, rūpestį ir kad padėjot žengti pirmuosius žingsnius sveiko gyvenimo link.

Rezultatas: -16Kg.

Viktorija, 27

1 savaitė | Po 11 savaičių:

Svoris (kg): 69 | 62 kg
Krūtinė: 88 | 82,5 cm
Liemuo: 76 | 67,5 cm
Klubai: 96 | 84 cm
Šlaunys: 100 | 93 cm
Bicepsas: 28 | 25,5 cm
Blauzda: 37 | 36 cm
 
Viktorijos fizinis krūvis buvo 2 bėgimai per savaitę, keli jogos meditacijos užsiėmimai po 15 min. Sumažėjus kūno svoriui bei pakeitus mitybą, kaip ji pati sako:
“paskatino bendrai daugiau judėti ir pagerino bendrą fizinį aktyvumą ir energijos lygį, tad vėl pradėjau reguliariai bėgioti ir savaitgaliais minti dviračiu daugiau 🙂 kaip ir kiti jūsų klientai, taip pat jaučiu skirtumą treniruočių metu, lyg padaugėjo ištvermės ilgiems atstumams dviračiu ir ant kojų..”
 
Mitybos planas taip pat padėjo suvokti ko ir kiek reikia valgyti, tad jau pradeda intuityviai maitintis, kas yra pagrindinis mitybos plano tikslas:
“Jau lengvai dėliojuosi valgius, dažnai pasikartojančių produktų kalorijas skaičiuoju beveik mintinai ir net pavyko Velykų 4 dienų savaitgalio metu vaizdo nepabloginti, nors atrodo smaližiavau pakankamai (visą ilgą savaitgalį ne namie valgiau). Pokyčius pastebi ir draugai, klausinėja kaip čia COVID metu taip gerai atrodau.. sakau – o kada, jei ne dabar? ;)”
 
Labai džiaugiuosi, kad Viktorija pasikeitė ne tik fiziškai, bet ir emociškai, kas turbūt vienas svarbiausių mitybos pokyčio tikslų. Svarbiausia, kad pasiekus norimą tikslą ji pakeitė požiūrį į savo svorį ir dabar vadovaujasi ne skaičiais, o apimtimis ir atvaizdu veidrodyje:
“kuo toliau, tuo mažiau man darosi svarbu, ką rodo svarstyklės, ir daugiau kreipiu dėmesį į savijautą ir išvaizdą.. :)”

Rita, 39

Išryškėjo visi raumenys. Aplinkiniai pastebi taip pat mano transformaciją. Komplimentus gauti visada malonu 🙂 Buvo gera matyti mažėjantį riebalinį sluoksnį. Gavusi jūsų planą, kaip ir dauguma, nustebau, nes tikėjausi konkrečių patiekalų konkrečiomis valandomis. Bet sakau jums nuoširdų AČIŪ už tai, kad patarėte kaip reikėtų, kiek reikėtų ir kada reikėtų valgyti. Kadangi esu fiziškai pakankamai aktyvi, tad manau, kad šiek tiek per mažai kalorijų suvartodavau, todėl taip greitai krito svoris.
Į mano maisto racioną įvedėte nemažai naujų, nepatirtų skonių ir produktų, kurie pasirodė esą labai skanūs 🙂
Kaip ir žadėjau, buvau pavyzdinga mokinė, jokio nukrypimo, jokio cheat’o, nors prisipažinsiu pagundų aplinkui tikrai buvo, ypač kai vakarodavom su draugais prie gausybėm nukloto stalo 🙂 Bet visada paskaičiuodavau kiek ko galiu suvalgyti ir ko turėdavau atsisakyti. Kadangi yra 1 užkandis dienoje, tai my protein vafliukai ir batonėliai puikiai gelbėdavo 🙂
Nors jau keletą metų bandau valgyti sveikai, bet sužinojau daug naudingos informacijos, nuolat jus seku, kur geriu visą informaciją su malonumu.
Ačiū jums dar kartą, kad padėjote taip greitai pasiekti savo tikslą ir su kaupu!”

Rezultatas: 56kg iki 52kg

AR TU PASIRUOŠĘS KEISTIS?

Aistė, 22

“Kreipiausi pagalbos, kuomet pirmą kartą gyvenime pamačiau, jog priaugau tiek svorio, kiek niekada nebuvau svėrusi. Laikui bėgant įpratau daug valgyti, tad svoris pastoviai augo. Nusprendžiau kreiptis į Artur Swan, jog jis man padėtų! Visada galvojau, kad reikės valgyti mažai, bet valgiau dar daugiau nei tikejausi bei tai buvo subalansuota mityba! Negalėjau patikėti, kad valgiau tiek daug, o svoris krito! Savijauta, miegas pagerėjo, kas yra svarbiausia! Dabar mano gyvenimo būdas pasiketė! Dėkoju Artūrui ir Motyvuoti komandai.”

Rezultatas: 66kg iki 56kg

Karolina, 28

Karolina manė, kad išmano esminius sveikos mitybos principus, tačiau nuolatinis maisto ribojimas įsuko į užburtą dietų ir persivalgymo ratą. Galiausiai mergina ėmė jaustis vis blogiau ir fiziškai, ir psichologiškai – iš gėdos dėl svorio pokyčių atidėliojo savo svajones ir grimzdo į beviltiškumą. Po septynerių metų kovos su savo kūnu ji galiausiai susigrąžino pusiausvyrą ir netgi atsikratė 20 kilogramų per 100 dienų – kaip pati sako, be dietų, alkio jausmo ir kankinimosi.

Rezultatas: -20kg per 100 dienų

Emilija

“Tai kas vyksta su manimi ir mano kūnu – pasaka! Labai džiaugiuosi ir tiesa, jaučiuosi geresnė savęs versija visomis prasmėmis! Ačiū ❤️”
Emilija savo kelionę pradėjo mums sunkiausiu gyvenimo etapu, kuomet buvo paskelbtas karantinas, sporto salės uždarytos ir aktyvumas apribotas. Ji pati neneigia, kad buvo nuklydimų ir silpnų akimirkų, tačiau vadovaujantis mitybos plano patiekalais, kiekiais ir įvairove išmoko valgyti intuityviai.
“Tuo metu pastebėjau, kad pilvukas pradėjo didėti. Nors ir nežymiai, bet kai tik pasibaigė karantinas viskas atsistatė labai greitai. Toliau vadovavausi mityba, daug žinoma domėjausi maistu, visokiais receptais. Liepos 20 išskridau į Barseloną savaitei. Ten valgiau jau taip kaip esu pratusi pagal planą. Taip sakant nenusižengiau tam posakiui “atostogos. ryju kiek noriu ir ką noriu”
Pradėjo kelionę nuo 69kg, o šiandien sportuodama su trenere 4 kartus savaitėje priaugo raumeninės masės, numetę nemažai riebalinio audinio, jaučiasi kuo puikiausiai ir sveria 60kg.
Ir kaip ji pati sako:
“Sveikos mitybos laikysiuosi jau iki mirties. Gera gyventi nekišant į save blogojo kuro!”

REZULTATAS: 69 -> 60 kg.

Jonas, 28

Iš tikro ilgą laikotarpį valgiau panašiai kaip jūsų sudarytoje mityboje, viską lyg ir žinojau bet tik dažnai apsileisdavau, nebuvau tiksliai susiskaičiavęs kalorijų kiekio kiek suvartoju ir nesusidaręs plano, dėl tos priežasties kreipiausi į Jus. Kai turiu tikslų planą žymiai jo lengviau laikytis. Sužinojau naujų receptų, kažka pasikoregavau pagal save nepakeisdamas kalorijų ar kitų elementų. Numečiau gal tik 4 kg krito labai lėtai bet išryškėjau super. Valgyt tiko ir patiko, minimaliai kartais alkanas būdavau jei laiku nespėdavau pavalgyti, nes darbas nenuspėjamas. Dabar pagrindo to pačio laikausi, tik daug pokyčių gyvenime, susiradau naują merginą tai dažnai nuklystu nuo plano:D Savaitgaliais beveik visada nuklystu, bet darbo dienom tas pats mitybos planas. Tai kaip ir super viskas, tikrai rekomenduosiu!:)

REZULTATAS: Numetė 4kg neprarandant raumeninės masės

AR TU PASIRUOŠĘS KEISTIS?

Kamilė, 21

Puikus pavyzdys Jums, kuomet mitybos planas tarnauja kaip įrankis siekiant užsibrėžtų rezultatų. Kamilė pirmus du mėnesius laikėsi plano griežtai, bet atėjus vasarai prisipažino, kad jo tikrai nesilaikė, tačiau vadovavosi jo gairėmis ir nurodymais. Valgė intuityviai bei cheat’ino, tačiau ji nepriaugo svorio ir visą vasarą išlaikė savo naujas lieknas formas. Dabar ji stengiasi grįžti į rėžimą #50dienu iššūkio dėka. Šaunuolė. Kamilė kreipėsi į mane balandžio mėnesį, kuomet pati nebe susitvarkė su mityba. Nukreipus ją teisinga linkme, labai džiaugiuosi už jos rezultatus ir gebėjimą manipuliuoti savo mityba išlaikant kūno tonusą bei svorį.

REZULTATAS: – 5kg bei įgaunant raumeninį tonusą

Tadas, 30

Tadas, klientas, kuris sugebėjo per 4 savaites pasiekti stulbinamą rezultatą! Jis sportavo pagal ryškinimo programą ir valgė pagal subalansuotą mitybą. Laikėsi režimo ypatingai griežtai, niekada nesukčiavo.

Reikia paminėti, kad Tadas, dirba fizinį darbą, kuriame išdegina begalės kalorijų, be to sportavo 4-5 kartus savaitėje. Jo ryškinimo etapas buvo artimas varžybų pasiruošimui.

REZULTATAS: -5 kg per 30 dienų

AR TU PASIRUOŠĘS KEISTIS?

Daiva, 31

30 dienų sąžiningo darbo su mityba visada atneša gerus rezultatus! Klientė prisipažįsta, jog sporto krūvį buvo apmažinus dėl vaikų ligos, sportavo 3 kartus vietoje įprastų 5. Svarbiausia, jog norėdama laikytis dietos ji ilgai svarstė, nes bijo jog bus sunku, bet tai nepasitvirtino ir ji toliau tęsia savo kelionę link 51kg.

REZULTATAS: – 5kg per 30 dienų

Milda, 28

Pradėjus laikytis mitybos rėžimo pirmus du kartus susiplanuoti kelių dienų valgius ir juos pasiruošti buvo gan sudėtinga, bet dabar man tai tiesiog tapo įprasta veikla 🙂 Taip pat visada galvodavau, kad kuo daugiau prieskoniu naudosi, tuo bus skaniau, bet tai visiškai netiesa, nes dabar valgau beveik be prieskonių ir tai tikrai yra skanu 🙂 Ir taip pat buvau iš tų žmonių, kurie manė, kad valgyti sveikai lygu valgyti neskaniai, bet tai toli gražu netiesa :)Valgau dabar tikrai skaniai, kad ir paprastai, bet tam kad neatsibostu tas pats maistas netgi įsijungia fantazija, kaip tuos pačius produktus pasigaminti kitaip 🙂
Tai va ačiū už sudarytą mitybos planą, kurio pagalba galiu siekti savo tikslo pagaliau žiūrėti į veidrodi ir savimi didžiuotis, nes tik mano pačios nusiteikimu ir valia vaizdas veidrodyje keičiasi į gerą. Visą mėnesį griežtai laikiausi plano be jokių nukrypimų, o dabar ir toliau valgau sveikai ir neketinu sustoti

REZULTATAS: – 2,5 kg per 25 dienas

Agnė T., 26 m.

Agnė nemėgsta sportuoti, todėl visos transformacijos pagrindas buvo tik mityba. Per 100 dienų jei pavyko atsikratyti 10kg ir sumažinti klubų apimtis -9 cm.

“Norėjau padėkoti, kad padėjote pasiekti tokio rezultato, kokio norėjau. Per truputį daugiau nei 100 dienų su Jūsų sudarytu planu sumažinau savo apimtis bei svorį. Per visą šį laiką liemens ir klubų apimtys sumažėjo net 9 cm. O svoris nukrito iki 55 kilogramų. Pridedu porą nuotraukų koks rezultatas yra šiai dienai.”

REZULTATAS: -10kg per 100 dienų

AR TU PASIRUOŠĘS KEISTIS?

Greta Bernotaitė, 21

Klientės, Gretos, pokyčiai TIK per 45 dienas.
Jei pavyko atsikratyti -6kg, nepaisant to, kad vasara yra karšta, daug pagundų ir dar dalį šios transformacijos praleido atostogose. Džiaugiuosi jos motyvacija, užsispyrimu! Tikra šaunuolė, palaikome!

Rezultato pasiekė per 45 dienas, kurių metu laikėsi vieno mitybos plano be korekcijų. Atostogų metu improvizavo bei intuityviai rinkosi maistą, tačiau niekada neapleido sporto, kuris buvo 4-5 kartus savaitėje.

Mitybos planas, tai ne griežtas nurodymas, ką privalote daryti. Tai pagalba ir įrankis išmokti matyti akimis reikiamas porcijas ir vėliau intuityviai pačiam gebėti maitintis be plano pagalbos.

REZULTATAS: Atsikratė 6kg riebalinio audinio per 45 dienas

Tomas, 36 metai (Gydytojas)

Sakoma, jeigu nori – visada rasi laiko!
Tomas, tai įrodė!!! Gydytojas dirbantis per 5 darbo vietas su budėjimais, šeima, vaikais ir dideliu noru būti fit.
Nuotraukose pokytis per 4 savaites, kuomet laikomasi mitybos plano ir sporto režimo. Viso jau numesta -5.5kg!!!
Neieškokite pasiteisinimų, o tiesiog imkitės veiksmų ir po mėnesio kito džiaugsitės rezultatu

REZULTATAS: 4 savaitės, -5,5 kg.

Andrius, 34

Andrius pasirinko dirbti visuomet kartu, tad įsigijo VIP individualios mitybos planą.
Per 4 mėnesius Jam pavyko atsikratyti beveik 10kg riebalinio audinio ir tuo pačiu priaugti raumeninės masės.

Kaip pats Andrius sako:

“Labai patiko mitybos planas, puikus ir suprantamas. Viskas aiškiai surašyta, o po mėnesio jau pats išmoksti skaičiuoti kalorijas. Patiekalai įvairūs, todėl radau kas man labiausiai patinka ir tinka.
Per 12 savaičių priežiūros labai patiko palaikymas. Pats siunčiau laiškus apie save kas 2 savaites. Atsakymuose sulaukdavau greitus plano koregavimus, naudingus patarimus.
Svarbiausia paprastas bendravimas rūpimais klausimais per Skype, telefonu ar el. paštu, jeigu to reikia, visada padės.”
Tolimesni planai su Andriumi dar labiau paryškėti ir lėtai auginti raumeninę masę. Palinkėkime Jam sėkmės!

REZULTATAS: -10 kg per 4 mėn. ir raumeninės masės prieaugis

AR TU PASIRUOŠĘS KEISTIS?

Agnė, 30

Agne kreipusis į mane iškart pasirinko dirbti su VIP planu, todėl Jos pasiekti rezultatai buvo greitesni ir labiau užtikrinti.

Visuomet bendravome el. paštu, todėl iškilus svorio kritimo pauzėms, keisdavome strategijas. Visos transformacijos metu, patį mitybos planą keitėme 2 kartus

Agnė per pirmą mėnesį nesuvalgė nei vieno cheat meal’o ir griežtai laikėsi savo plano. Taip pat, ji pasirinko sportuoti daugiausiai 4 kartu savaitėje, ko jai tikrai pakako ir taip darė visus tris mėnesius.

Per 12 savaičių Agnė buvo labai sunkiai susirgus ir atkritus iš svorio metimo žaidimo net 2 savaitėms.

Nepaisant ligų per 3 mėnesius Agnė pasikeitė neatpažįstamai ir toliau tęs savo transformaciją pati, su asmenine trenere, savo gimtajame mieste.

Palinkėkime Jai sėkmės, ji tikra šaunuolė!

REZULTATAS: 3 mėnesiai: -12kg, -11cm nuo klubų ir -6 cm nuo liemens

Lina Pikčiūtė, 28 (Profesionali krepšininkė)

Darbas su Lina buvo tikrai sudėtingas, nes ji į mane kreipėsi norėdama išsiryškinti, bet tuo pačiu neprarasti raumeninės masės, sėkmingai žaisti krepšinį profesionalioje lygoje ir pagerinti savijautą. Visi vienas kitam prieštaraujantys faktoriai, tačiau mums pavyko viskas ir su kaupu. Lina numetė 11kg riebalų bei išlaikė visą savo raumeninę masę, pagerino savijautą, žaidimo rezultatus bei kaip pati sako, kad jaučiasi NEREALIAI.

Linos paskutinė žinutė:
“Štai kaip atrodau po tavo mitybos plano ir viskas super veidrodyje, ką matau laaaabai patinka, jaučiuosi amazing! Svoris iš 88kg nukrito iki 77kg bendrai per 4 mėnesius, bet kaip jaučiuosi nepalyginamas dalykas!”

REZULTATAS: -11kg per 4 mėnesius!

Jonė, 30

Ką Jonė darė prieš 5 mėnesius:
❌ Sportavo 1, max. 2 kartus per savaitę ❌ Niekada neskaičiavo kalorijų ar makro elementų ❌ Valgydavo degalinėse, kavinėse ir pan.
Šiandien, praėjus 5 mėnesiams subalansuotos mitybos, Jonė gali pasigirti:
✔️ Numetusi 22kg riebalų ✔️ Sportuoja 3 kartus savaitėje ✔️ Labai retai piktnaudžiauja užkandžiais ar cheat’ais
✔️ Jaučiasi kiekvieną dieną vis geriau, turi daugiau energijos sportuojant ✔️ Taupo pinigus, nes tiksliai žino, kiek ir ko pirkti maisto parduotuvėje

REZULTATAS: Numetė 22kg dirbdama sėdimą darbą

AR TU PASIRUOŠĘS KEISTIS?

Monika, 34 metai

????Pirminis svoris: 60 KG.
????Dabartinis svoris: 51 KG.
????Amžius: 34 metai
????Laikotarpis: 3 mėnesiai
????Sportas: nuo 6 savaitės, po 3 kartus. Nuo 9 savaitės, pratimai raumenims.

Monika kreipėsi į mane norėdama numesti svorio, tačiau ji nei sportavo, nei sveikai maitinosi.
Pakeitus mityba Monika sėkmingai metė svorį ir po 6 savaičių ryžosi pirmom savo treniruotėm. Lengvai sportavo 3-4 kartus atlikdama kardio po 40-50 minučių. Tą daro ir šiandien, nes dirba fizinį darbą, todėl papildomas kardio irgi iššūkis.

Su Monika man labai patiko dirbti, nes ji buvo žingeidi ir visuomet atsiklausdavo manęs prieš keisdama kažką mitybos plane, rasdama produktų alternatyvų ir mokinosi derinti įvairius pagardus, kas leido valgyti skaniau ir įdomiau.

Monika atsiliepė taip:
“Jaučiuosi gerai, visuomet energinga, miegas geras ir saldumo poreikio visai nėra, nes pilnumoje jo gaunu iš mitybos plano. Cheat meal’ui renkuosi tokius produktus, kurie telpa į dienos kalorijas: naminiai burgeriai ir pan. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Artur mitybos planą, nes galėčiau teigti, jog “valgau ir lieknėju”. Be jo pagalbos nebūčiau pasiekus tokių rezultatų per tris mėnesius. Visai nebadavau ir valgiau po 5 kartus į dieną.

Ačiū Monikai už tai, jog buvo valinga ir siekė savo rezultato užtikrintai, kas turbūt ir yra svarbiausia.

REZULTATAS: -9kg per 90 dienų. Geresnė savijauta, miegas ir visuomet pilna energijos.

Lukas, 24 m., JAV

Ką galima pasiekti per 14 savaičių?

Komentuojame Luko žodžius:

Būsiu atviras: nuo pirmadienio iki penktadienio maistą sverdavausi ir sužiūrėdavau 100 %. Šestadieniais ir sekmadieniais būdavo daug nukrypimu.. Vakarėliai, gimtadieniai ir panašiai.. Tačiau kalorijas vis vien stengdavausi susiskaičiuoti ir beveik visais atvejais vengdavau angliavandeniu. Miego kokybe – super, kiekviena ryta tiesiog norėdavau (ir tebenoriu) eit i sale ir pamiršti visus rūpesčius. Prisegu nuotraukas iš savo kasdienes rutinos ir kūno pokyčius po mitybos plano sudarymo!
P.s. kai pradėjau sportuoti svėriau – 103.5 kg grubiai.
Paskutini karta kai svėriausi buvo 91.9 kg.
Labai džiaugiuosi pokyčiais ir dirbu toliau!

REZULTATAS: 104 kg -> 92 kg, numetė 12 kg!

Marija, 28 metai

Turbūt pažįstamas jausmas, kuomet veidrodyje matai ne tai ką nori ir galvoje sukasi tik viena mintis: reikia numesti svorio – pilvą! Todėl dabar mažai valgysiu, čia praleisiu pusryčius, pietus, o vakare tik salotų ir iki 18h. Perdėtas aktyvumas sporto salėje ir dienos eigoje. Visur pėsčiomis. Draugai sėdi, o tu stovi. Eini į sporto salę, kad ir esi pavargęs, o ir jau 6-ta diena iš eilės… Kompanijoje visi valgo, o tu siurbčioji vandenį apsimesdamas, kad ne alkanas ir pan. Jau matote save?

Marija buvo panašioje situacijoje ir tai tęsėsi daugelį metų. Ji valgė ne daugiau 1000 kcal į dieną, sportavo 4, kartais daugiau kartų, bent po 2-3 val. ir papildomai darydavo dar 40min. kardio treniruotes. Retkarčiais sau leisdavo 1 skanų maistą į savaitę, o gal ir to nebūdavo. Racioną sudarė tik baltymai, be jokių riebalų ir angliavandenių. Svoris nekrito, kūnas nesikeitė, o ir vėliau ji pradėjo stambėti. Nuotaikos nėra. Pamanė, kad visgi kažką daro ne taip ir tikrai tai nėra normalu. Skaudžiausia, kad jos sportą lydėjo ne vienas treneris, kuris to nepamatė viso proceso eigoje…

Mes su Marija pradėjome dirbti prieš 5 mėnesius, kuomet ji jautėsi itin prastai, galvoje sukosi mintys tik apie maistą, sportą, kūną ir kaip viskas blogai. Mažai sportuoju, daug valgau, prastai atrodau. Tada mano tikslas su ją buvo tiesiog pakeisti jos mąstymą. Mes sumažinome treniruotes iki 2-3 kartų, o mitybą sureguliavome įtraukiant riebalus ir angliavandenius.

Marija pastebėjo, kad jai atsirado daugiau energijos, pagerėjo miego kokybė, nuotaika, darbingumas. Treniruotėse atsirado daugiau jėgų ir pačios treniruotės tapo efektyvesnės. Mes kilstelėjome jos kalorijas iki 1300-1400 bei palikome tik 2-3 treniruotes per savaitę, neatliekant jokio papildomo kardio.

KAS NUTIKO? Marija numetė 6 kilogramus, akivaizdžiai tapo lieknesnė, turi daugiau laisvo laiko nuo sporto bei dabar nebijo valgyti su draugais.

Kaip ji pati pripažįsta, baimė yra išlikusi iki šiol ir dar tikrai reikės laiko, kad ji visiškai išnyktų, bet priežastis, kodėl ji šiandien yra būtent čia, nes pasitikėjo nurodymais ir nubraukė visus savo senus įsitikinimus.

Todėl šiandien Marijos rezultatai nėra tik kūno pokyčiai, bet ji pakeitė savo požiūrį į sportą, maistą bei suprato, kad badavimas bei perdėtas aktyvumas tikrai nėra geriausias scenarijus. Tikiuosi suprasi ir Tu.

REZULTATAS: -6kg ir valgymo baimės praradimas

AR TU PASIRUOŠĘS KEISTIS?

Lukas

Lukas įrodė sau, kad jis gali pasikeisti ir numetė net 40kg!

Jam griuvo santuoka, teko parduoti savo verslą, bet pradėjus laikytis plano, sportuoti, jis suvokė, jog svarbiausia yra nepasiduoti ir nepulti ieškoti laimės alkoholio butelyje. Mityba ir sportas tapo jo geriausias antidepresantas.

Lukas sako:

“Galvojau bus sunku laikytis plano ir pastoviai būti alkanam, o planą sudarėte tikrai puiku, aš nejaučiau jokio diskomforto ar alkio jausmo, tiesiog pirmais mėnesiais buvo galbūt sunku atsisakyti savo mėgstamų produktų, bet supratus, jog man jie nereikalingi ir kenkia, pasidarė žymiai lengviau. Nepajutau kaip pradėjo kristi mano svoris. Išmokau atsirinkt gerą nuo blogo maisto. Man tai yra didžiausias pasiekimas. Su kiekviena diena nuotaika tik gerėjo. Praėjus metams ir numetus nemažai svorio, į galvą atėjo dviprasmės mintys, depresija: kam to reikia? dėl ko tai darau? ir pan. Nepasidaviau ir judėjau per prievartą pirmyn, tada suvokiau, kad tai darau dėl savęs ir rezultatai vėl pajudėjo iš vietos. Dabar džiaugiuosi geresniu ir kokybiškesniu gyvenimu, o planas tapo gyvenimo įrankiu.

REZULTATAS: -40kg