Asmeninė konsultacija (Internetu)

Asmeninė konsultacija Vilniuje apima gilesnę ir konkretesnę Jūsų situacijos analizę, režimo sudarymą bei konkrečių Jūsų užsibrėžtų tikslų siekimą. Konsultacijos metu mes aptarsime visus Jums rūpimus klausimus: mitybos, poilsio, papildų, sporto ir režimo temomis.

Žmonės, kurie pasirenka asmenines konsultacijas, pasiekia savo tikslus greičiau. Kartu mes galime sudaryti tikslesnį mitybos planą, atsižvelgiant į visus žmogaus pomėgius, alergijas ar maisto netolerancijas.

50,00 €

  Mitybos konsultacijos metu, per vieną valandą, mes aptarsime Jūsų įpročius, ydas, norus, poreikius, tikslus, silpnybes bei stiprybes, kurių pagalba galėsime išanalizuoti bei sudėlioti tinkamą Jūsų būsimą režimą siekiant Jūsų užsibrėžtų tikslų: sveikatos gerinimo, svorio metimo ar augimo, formos palaikymo.

  Rekomenduojama po konsultacijos užsisakyti ir mitybos planą, kuris bus individualiai pritaikytas Jums.

  Konsultacijos metu atsakysime į visus reikiamus klausimus, kurie kiltų prieš pradedant naudotis mitybos planu, o jų kyla dažniausiai labai daug.

  Aptarsime Jūsų esamą fizinį aktyvumą, kokius pokyčius tikėtinai reiktų įvesti ar palikti. Konsultacijos metu, galėsime nustatyti Jūsų kūno formos tipą ir taip tikslingiau parinkti treniruočių tipą, dažnumą.

  Pakalbėsime apie maisto netoleravimą, alergijas ir mitybos plano pritaikymą prie Jūsų įpročių arba kodėl juos drastiškai reiktų keisti.

  Užsisakius paslaugą, sutarsime dėl tikslaus Jums patogaus laiko ir dienos.

  Svarbu

  Svarbu žinoti ir prisiminti, kad norint pasiekti optimalių rezultatų būtina laikytis sveikos ir individualiai subalansuotos mitybos, kuri atitiktų Jūsų asmeninius tikslus.
  Mityba – vienas svarbiausių faktorių norint pasiekti užsibrėžtą tikslą greičiau bei su didesne išliekamąja verte.
  “Motyvuoti Atletai” siūlo savo pagalbą sudarant individualius mitybos planus pritaikytus būtent Jums bei suteikia privačias mitybos konsultacijas. Visas paslaugas galite rasti Mūsų el. parduotuvėje.

  Instagram

  Tapk geresniu nei vakar! #MotyvuotiAtletai