Greitas svorio metimo planas

Detalus greitas svorio metimo planas* - 10 savaičių intensyvios mitybos knyga, kurioje garantuoju, jog pasieksite norimų rezultatų.

Pilnavertis gidas, kuriame rasite detalius mitybos planus besikeičiančius kiekvieną savaitę su mano komentarais ir konkrečiais patarimais.

Makro elementų progresija ir naudojamų papildų įtraukimas į Jūsų dietą.

Knyga, kurios pagalba greičiau ir efektyviau pasieksite ryškumą ilgensiam laikui.

* Knygoje pateiktas bendrinis planas. Geram rezultatui rekomenduotina susidaryti 4 savaičių mitybos planą, kuris bus pritaikytas būtent Jums.

24,99 €

Intesyvaus ryškinimo gidas skirtas vyrams ir moterims. 

Knygoje esantis bendrinis mitybos planas yra koreguojamas kiekvieną savaitę reguliuojant Jūsų makro elementus bei kalorijas. Jūs visada žinosite kiek ir ko Jums reikia valgyti. Konkrečiai mitybos planas nurodys kokių produktų reikia atsisakyti norint pasiekti optimalių rezultatų. Gidas skirtas daugkartiniam naudojimui, jį galėsite kartoti kelis kartus. Reiktų įvertinti savo esamą kūno situaciją ir suvokti, kad visiems tikslo siekimas gali užtrukti skirtingai. Todėl progra moje bus nurodymai bei patarimai ką daryti pasibaigus 10 savaičių ryškinimo programai ir kaip ją pratęsti, jeigu rezultatas nebuvo pasiektas.

Perspėjimas: gidas yra sudarytas paprastam žmogui pasiekti geriausių rezultatų. Mitybos planas pateikiamas kaip pavyzdys ir kiekvienas pirkėjas pagal duotas formules išsives savo reikiamus makro elementų bei kalorijų santykius.

Norintys pradėti visą ryškinimo kelionę tikslingai, rekomenduoju įsigyti papildomai subalansuotos mitybos planą, kuris bus pritaikytas būtent Jums pagal Jūsų užpildytą anketą ir duomenis.

Klientų atsiliepimai

Kristupas N.

Tikrai nesigailiu isigijęs e-knygą, tikrai padėjo ir tai davė man žinių kaip viskas vyksta, tai užvedė mane ant kelio (Artur tikrai įvykdė savo misiją), dabar turiu daugiau supratimo apie tai ir galiu pats spręsti kaip sportuoti, kaip valgyti ir panašiai. Žiūriu Motyvuotu video beveik nuo pat pradžių ir tikrai galiu pagirti už įdomią bei naudingą informaciją, bet ir už suteikiamą motyvaciją! Dėkui Artur!:)

Domantas P.

Patiko

Marija A.

Informacija pateikta aiškiai, detaliai, nieko netrūko. Kainos ir kokybės santykis puikus, o fizinis krūvis - grūdinantis! SUPER.

Simona

Super gidas!!! Tiek pradenciam ar pazengusiam! Isamai surasyta kiekvienos savaites zingsniai. Ziauriai uzmotyvuoja! Tikrai patariu si gida kiekvianam kuris nori atsikratyti tu atostogu spurgu ar siaip issiryskinti vasaros sezonui!:) Aciu uz motyvacija