Mitybos planas su priežiūra el. paštu

Subalansuotas rekomendacinis individualus mitybos planas – didžiausia Jūsų išsikelto tikslo sėkmės dalis!

Meti svorį, jį palaikai ar augini? Mitybos planas sudaromas pagal JŪSŲ ASMENINĮ TIKSLĄ!

Rekomendacinius mitybos planus sudarome vaikams, paaugliams, suaugusiems ir senjorams.
Žmonėms turintiems maisto alergijų, pasidariusiems netoleravimo testus, stringantiems su svorio metimu ar augimu.

Norime padėti Jums ne tik pasiekti išorinį grožį, bet ir sustiprinti vidinę Jūsų savijautą bei sveikatą. Siekiame išmokinti Jus maitintis ir suvokti maistą taip, kad dieną pradėtumėte pilni jėgų, pasitikėjimo savimi ir nebijotumėte suvalgyti papildomo kąsnio, jeigu taip nutiktų Jūsų gyvenime. Sveikos mitybos planas suteiks Jums daugiau energijos, pagerins savijautą, sureguliuos Jūsų svorį ir padės palaikyti tinkamą fizinę formą. Mityba, tai įrankis išmokti maitintis intuityviai be kaltės jausmo.

Mūsų darbo patirtis su klientais rodo, kad palaikomas artimas ryšys lemia geresniausius rezultatus. Mes siūlome asmeninę priežiūrą el. paštu

Rekomendacinis mitybos planas lieknėjimui ar mitybos planas raumenų masei, mitybos planas vyrams sportuojant ar mitybos planas paaugliui. Užsakydami individualų planą gaunate tai ko pageidaujate.

Tai įrodo Mūsų klientų pasiekimai.

PASTABA: Rekomendacinis individualus sveikos mitybos planas sudaromas griežtai pagal Jūsų užpildyta anketą, todėl užtikriname, kad visi planai nėra šabloniniai, o pritaikyti konkrečiam žmogui.

Visi Mūsų paslaugos yra rekomendacinio pobūdžio. Mes neatsakome už Jūsų sveikatos pokyčius ar sutrikimus, kurie gali įvykti naudojant rekomedacinius planus savarankiškai. Turėdami sveikatos sutrikimų visuomet kreipkitės į šeimos gydytoją ar specialistą.

99,99 €

Individualus mitybos planas su el. pašto priežiūra (1 mėnesis):

  • Mitybos planas pagal valgymo tipą: visavalgiams, vegetariškas, alerginis, pagal netoleravimo testą, turint hormoninius sutrikimus
  • reikiamas kalorijų skaičius Jūsų tikslui pasiekti
  • valgymų skaičius pagal Jūsų galimybes
  • išsami Jūsų pokyčių statistika
  • patiekalai, kurie praturtinti įprastu žmogui skoniu ir įvairumu
  • Didelis valgymų pasirinkimas – Jūs patys dėliojate savo savaitės maistą
  • priežiūra el. paštu, kur bendraujame visais Jums rūpimais klausimais

PASTABA: Individualus sveikos mitybos planas sudaromas griežtai pagal Jūsų užpildyta anketą, todėl užtikriname, kad visi planai nėra šabloniniai, o pritaikyti konkrečiam žmogui.
Norėdami papildomai gauti priežiūra bei nemokamas konsultacijas visos mitybos laikotarpiu, kviečiame įsigyti Mūsų narystes, kurios suteiks artimesni ryšį bei optimalų kelią link tikslo siekimo.

NEMOKAMAI: Maisto papildų bei pagardų planas Jūsų tikslui

Primename, kad optimaliam tikslų siekimui, reikia turėti ir gerai subalansuotą sporto planą, kuris turės didelės įtakos Jūsų savijautai, atsistatymui ir progresui. Sporto planus galite peržiūrėti ir užsakyti čia.

Klientų atsiliepimai

sandriusbanys

Nuostabus planas , nedvejok ir tu :)

Rekomenduoju!!!

Sveiki! Rekomenduoju visiems užsisakyti mitybos planą iš Motyvuotų jei jo dar neturite! Mitybos planas yra tobulai sudarytas. Kiekvienas dienos valgymas yra sudarytas iš kelių patiekalų pasirinkimo, kas duoda didžiulį pliusą laikantys mitybos plano, nes pastoviai galima keisti maisto pasirinkimą, pats pasirenki ką norėtum valgyti tuo metu iš duotų variantų, o jei yra koks produktas, kuris nepatinka, tai tam yra alternatyvos kuom galima pakeisti. Pasibaigus mitybos planui mano asmeninė sveikata pagerėjo visapusiškai: Pradėjau atsirinkinėti maisto produktus į sveikesnius. Iki mitybos plano sudarymo galėdavau, kad ir kilogramą torto ar kokio kito saldumyno suvalgyti ir daugiau. Pradėjus prisižiūrėti maistą netik atsisakiau tokio saldumyno kiekį, bet ir noras dingsta su kiekvieną savaitė. Atsisakiau visiškai kepto maisto keptuvėje. Visas maistas keptas, tik orkaitėje. Rytais pradėjau valgyti košes, dėl kurių jaučiuosi energingesnis bei žvalesnis rytais. Dingo visiškas skrandžio įsiputimas,persivalgymo jausmas, skrandžio sustojimai ir t.t.. Prieš mitybos planą, kad ir ką suvalgydavau visada pilvas išsipūsdavo, o dabar šis reiškinys dingo. Miegas tapo kokybiškesnis ir geresnis.

Gintarė

Tik geriausi atsiliepimai! Planą užsisakiau balandžio pabaigoje, na bet atsiliepimą rašau tik dabar:). Ankščiau valgydavau tikrai galiu pasakyti sveikai, tačiau neskaičiavau makro elementų ir turėdavau 3 normalius valgymus ir 2 užkandžius. Pavalgiusi labai sočius, nors ir maistingus pietus jausdavausi apsunkusi ir negalėdavau eiti sportuoti net po valandos, nes vis dar jaučiausi apsunkusi. Na o naudodamasi šiuo Jūsų sudarytu planu sportuoti jau galiu lėkti po valgymo praėjus žymiai trumpesniam laikui, kas man tikrai yra svarbu. Taip pat labai džiugina maisto įvairovė ir tai, jog kaip tik vasaros metu galima skanauti uogomis, kurios yra įtrauktos į mano mitybą:) Taip pat planą gavau netgi ankščiau negu buvo nurodyta :) Rekomenduoju!

Greta

Sveiki! Planą iš tikrųjų nusipirkau tik vasario pabaigoje, bet tik dabar prisiruošiau parašyti atsiliepimą. :) Nesu iš tų žmonių, kur mitybos laikosi labai griežtai. Nesiekiu staigių rezultatų. Dėl to truputį užtrukau, bet geriau vėliau nei niekada :D Gavus planą vis nerimavau dėl maisto pagaminimo (labai jau nemėgstu gamint), bet viskas gavosi labai gerai. Planas geras ir labai aiškus, ką ir kiek valgyti, yra rekomendacijų kaip pasigaminti. Esu turėjusi kitų mitybos planų, bet jie man asmeniškai nepatikdavo ir tiesiog negalėdavau jų laikytis ilgiau nei savaitę. Šitas buvo kažkas tokio, kad laikiausi gan ilgai, kad ir su pertraukomis! Tikrai nepasigailėjau nusipirkus šį planą. :) Tikrai rekomenduoju visiems!

Rekomenduoju !

Plana gavau labai greitai ! Planas super aiskus jokios mistikos ! Rekomenduoju visa sirdim !

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vertinimas

Instagram

Tapk geresniu nei vakar! #MotyvuotiAtletai