Individualizuotas mitybos planas

Subalansuotas rekomendacinis individualus mitybos planas pagal Jūsų norimą mitybos būdą ir tikslą.

Rekomendacinius mitybos planus sudarome vaikams, paaugliams, suaugusiems ir senjorams.
Žmonėms turintiems maisto alergijų, pasidariusiems netoleravimo testus, stringantiems su svorio metimu ar augimu bei turintiems mitybos sutrikimų: anoreksija, bulimija ir pan.

Mitybos planas padės Jums ne tik pasiekti išorinį grožį, bet ir sustiprinti vidinę Jūsų savijautą bei sveikatą. Išmokins Jus maitintis ir suvokti maistą taip, kad dieną pradėtumėte pilni jėgų, pasitikėjimo savimi ir nebijotumėte suvalgyti papildomo kąsnio, jeigu taip nutiktų Jūsų gyvenime. Sveikos mitybos planas suteiks Jums daugiau energijos, pagerins savijautą, sureguliuos Jūsų svorį ir padės palaikyti tinkamą fizinę formą. Mityba, tai įrankis išmokti maitintis intuityviai be kaltės jausmo.

Rekomendacinis mitybos planas lieknėjimui ar raumenų masei, sportuojant ar dirbatn sėdimą darbą. Užsakydami individualų planą gaunate tai ko pageidaujate pagal savo gyvebimo būdą. Tai įrodo Mūsų klientų pasiekimai.

PASTABA: Rekomendacinis individualus sveikos mitybos planas sudaromas griežtai pagal Jūsų užpildyta anketą, todėl užtikriname ir garantuojame, kad visi planai nėra šabloniniai, o bus pritaikyti konkrečiai Jums.

Visi Mūsų paslaugos yra rekomendacinio pobūdžio. Mes neatsakome už Jūsų sveikatos pokyčius ar sutrikimus, kurie gali įvykti naudojant rekomedacinius planus savarankiškai. Turėdami sveikatos sutrikimų visuomet kreipkitės į šeimos gydytoją ar specialistą.

79,00 €

INDIVIDUALUS MITYBOS PLANAS (be priežiūros)

Išsirinkite sau norimą valgymo tipą: visavalgiams, vegetariškas, alerginis, pagal netoleravimo testą, turint hormoninius sutrikimų

Mitybos plane rasite:

  • reikiamas kalorijų skaičius Jūsų tikslui pasiekti
  • valgymų skaičius pagal Jūsų galimybes
  • išsami Jūsų pokyčių statistika
  • patiekalai, kurie praturtinti įprastu žmogui skoniu ir įvairumu
  • Didelis valgymų pasirinkimas – Jūs patys dėliojate savo savaitės maistą

PASTABA: Individualus sveikos mitybos planas sudaromas griežtai pagal Jūsų užpildyta anketą.

NEMOKAMAI: Maisto papildų bei pagardų planas Jūsų tikslui.

Optimaliam tikslo siekimui, reikia turėti ir gerai subalansuotą sporto planą, kuris turės didelės įtakos Jūsų savijautai, atsistatymui ir progresui - sporto planus galite peržiūrėti ir užsakyti čia.

TESTAS: Individualizuok savo mitybos planą, atlik ImuPro – padidėjusio jautrumo maistui tyrimą ir sužinok Tau netinkančius maisto produktus www.imupro.info

Kaip pasirinkti Jums tinkamą mitybos tipą:

Visavalgiams - mitybos planas skirtas tiems, kas neturi jokių maisto alergijų ar netoleravimų. Valgo visus maisto produktus ir linkęs pagerinti savo savijautą įvesdamas naujų produktų, kurie reikalingi žmogaus gerai savijautai. Mitybos planas sudaromas iš gyvulinės ir augalinės kilmės produktų, taip pat daržovių, vaisių, pieno produktų.

Vegetariškas - šis planas skirtas visiems vegetariškos mitybos šalininkams, kurie nevalgo paukštienos ir raudonos mėsos. Tačiau būtinai turi būti įvardinama kokio tipo vegetaras esate, kad pagal tai galėtume parengti planą. Gal valgote žuvį, bet nevalgote pieno produktų, arba atvirkščiai.

Veganiškas - mitybos planas tiems, kas nevalgo jokio gyvulinio maisto, o tik augalinį maistą.

Netoleravimo / Alerginis - skirtas tiems, kurie turi maisto netoleravimo ar alergijų tam tikriems produktams. Netoleruojate pieno ar riešutų, o gal tik tam tikro tipo pieno produkto arba riešuto rūšies, šis planas bus sudarytas konkrečiai pagal visus Jūsų išvardintus produktus. Idealiu atveju netoleravimo ar alergijų testas būtų privalumas.

Klinikinis - turite skrandžio, žarnyno problemų, o gal kenčiate nuo anoreksijos ar bulimijos, šis planas skirtas būtent Jums. Jis sudaromas ilgiausiai ir reikalauja didžiausio kruopštumo. Jeigu Jums reikia laikytis ypatingos mitybos dėl sveikatos problemų, tuomet yra užsakomas klinikinis planas, kuriame detaliai turi būti įvardinamos priežsatys ir būtinas daktaro išrašas apie esamą sveikatos būklę. Planas sudaromas kartu su gydytoju dietologu Edvard Grišin.

Klientų atsiliepimai

Edgaras

Jusu mitybos planai padeda priaugt raumenų masės. Nes esu liesas ir norisi daugiau masės.

Eglė

Artur Swan sudarytas mitybos planas per 1 mėnesį laiko padėjo atsikratyti beveik 4 kg. O geriausia tai, kad laikantis mitybos plano (nors ir su nuklydimais) ir visų kitų rekomendacijų nebetraukia valgyti saldumynų. Rekomenduoju. Šis žmogus per mėnesį laiko pakeitė ne tik įpročius, bet ir požiūrį į maistą bei jo vartojimą.

Aistė

Labai aiškus mitybos planas, kurio metu išmokau valgyti ir skaičiuoti kalorijas. Netikėjau, kad tiek daug valgant galima numesti svorio ???? Jūs nuostabus! ačiū jums !

sandriusbanys

Nuostabus planas , nedvejok ir tu :)

Rekomenduoju!!!

Sveiki! Rekomenduoju visiems užsisakyti mitybos planą iš Motyvuotų jei jo dar neturite! Mitybos planas yra tobulai sudarytas. Kiekvienas dienos valgymas yra sudarytas iš kelių patiekalų pasirinkimo, kas duoda didžiulį pliusą laikantys mitybos plano, nes pastoviai galima keisti maisto pasirinkimą, pats pasirenki ką norėtum valgyti tuo metu iš duotų variantų, o jei yra koks produktas, kuris nepatinka, tai tam yra alternatyvos kuom galima pakeisti. Pasibaigus mitybos planui mano asmeninė sveikata pagerėjo visapusiškai: Pradėjau atsirinkinėti maisto produktus į sveikesnius. Iki mitybos plano sudarymo galėdavau, kad ir kilogramą torto ar kokio kito saldumyno suvalgyti ir daugiau. Pradėjus prisižiūrėti maistą netik atsisakiau tokio saldumyno kiekį, bet ir noras dingsta su kiekvieną savaitė. Atsisakiau visiškai kepto maisto keptuvėje. Visas maistas keptas, tik orkaitėje. Rytais pradėjau valgyti košes, dėl kurių jaučiuosi energingesnis bei žvalesnis rytais. Dingo visiškas skrandžio įsiputimas,persivalgymo jausmas, skrandžio sustojimai ir t.t.. Prieš mitybos planą, kad ir ką suvalgydavau visada pilvas išsipūsdavo, o dabar šis reiškinys dingo. Miegas tapo kokybiškesnis ir geresnis.

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vertinimas