Individualus sveikos mitybos planas, vyrams ir moterims

Subalansuotas individualus mitybos planas – didžiausia Jūsų išsikelto tikslo sėkmės dalis!

Meti svorį, jį palaikai ar augini? Individualus mitybos planas sudaromas pagal Tavo asmeninį tikslą!

Noriu padėti Jums ne tik pasiekti išorinį grožį, bet ir sustiprinti vidinę Jūsų savijautą bei sveikatą. Aš siekiu išmokinti Jus maitintis taip, kad dieną pradėtumėte pilni jėgų, pasitikėjimo savimi ir nebijotumėte suvalgyti papildomo kąsnio, jeigu taip nutiktų. Sveikos mitybos planas suteiks Jums daugiau energijos, pagerins savijautą, sureguliuos Jūsų svorį ir padės palaikyti tinkamą fizinę formą.

Mano darbo patirtis su savo klientais, rodo, kad palaikomas artimas ryšys lemia geresnius rezultatus. Nepaisant to, ką veikčiau ar koks užimtas bebūčiau, užtikrinu, kad atsakymo į savo klausimą sulauksite per 24 valandas.

Sveikas mitybos planas lieknėjimui ar mitybos planas raumenų masei, mitybos planas vyrams sportuojant ar mitybos planas paaugliui. Užsakydami individualų planą gaunate tai ko pageidaujate. Tai įrodo mano klientų pasiekimai.

89,99 €

4-8-12 savaičių individualų subalanusotos mitybos planas su profesionalia priežiūra sudaro:

 • bendravimas 4-8-12 savaičių el. paštu mitybos plano klausimais (atsakymas per max 24 valandas)
 • reikiamas tikslus kalorijų skaičius Jūsų tikslui pasiekti
 • reikiamas makro elementų kiekis
 • užkandžių rekomendacijos dienos bėgyje pagal poreikį
 • išsami mitybos strategija ir pokyčiai, tai ne vienkartinis planas
 • detalūs patarimai laikantis sveikos mitybos plano ateityje
 • rekomenduojami pagardai „nekaltam“ maistui
 • galimus papildų vartojimo variantus
 • galimus svorio kitimo scenarijus ir jų išeitis, kurias galite spręsti patys
 • Cheat meal’ų patarimai ir pasiūlymai savaitgaliams
 • Didelis dienos raciono valgymų pasirinkimas – Jūs patys dėliojate sau savaitės maistą
 • Receptai sveikai maisto gamybai
 • plano korekcijų patarimai pagal poreikį visų 8 savaičių bėgyje (Užsakant 8 savaičių planą)
 • plano korekcijų patarimai pagal poreikį visų 12 savaičių bėgyje (Užsakant 12 savaičių planą)

4-8-12 savaičių individualus vegetariškas / veganiškas mitybos planas su profesionalia priežiūra:

 • viskas, kas subalansuotos mitybos plane
 • pritaikytas veganams ir vegetarams pagla jų poreikį ir užpildytą anketą

4-8-12 savaičių individualus klinikinis mitybos planas su profesionalia priežiūra:

 • sergantiems medžiagų apykaitos ligomis: I ir II tipo cukrinis diabetas, skydliaukės sutrikimai (autoimuninis tiroiditas, Hashimoto liga, hipotireozė), lytinių hormonų disbalansas, dislipidemija/hipercholesterolemija
 • turintiems kraujotakos sutrikimų: žemas hemoglobinas, arterinė hipertenzija
 • turintiems valgymo sutrikimų
 • sergantiems virškinimo trakto ligomis: gastritas, gastroezofaginis refliuksas, opaligė, žarnų veiklos disfunkcija.

Klientų atsiliepimai

sandriusbanys

Nuostabus planas , nedvejok ir tu :)

Rekomenduoju!!!

Sveiki! Rekomenduoju visiems užsisakyti mitybos planą iš Motyvuotų jei jo dar neturite! Mitybos planas yra tobulai sudarytas. Kiekvienas dienos valgymas yra sudarytas iš kelių patiekalų pasirinkimo, kas duoda didžiulį pliusą laikantys mitybos plano, nes pastoviai galima keisti maisto pasirinkimą, pats pasirenki ką norėtum valgyti tuo metu iš duotų variantų, o jei yra koks produktas, kuris nepatinka, tai tam yra alternatyvos kuom galima pakeisti. Pasibaigus mitybos planui mano asmeninė sveikata pagerėjo visapusiškai: Pradėjau atsirinkinėti maisto produktus į sveikesnius. Iki mitybos plano sudarymo galėdavau, kad ir kilogramą torto ar kokio kito saldumyno suvalgyti ir daugiau. Pradėjus prisižiūrėti maistą netik atsisakiau tokio saldumyno kiekį, bet ir noras dingsta su kiekvieną savaitė. Atsisakiau visiškai kepto maisto keptuvėje. Visas maistas keptas, tik orkaitėje. Rytais pradėjau valgyti košes, dėl kurių jaučiuosi energingesnis bei žvalesnis rytais. Dingo visiškas skrandžio įsiputimas,persivalgymo jausmas, skrandžio sustojimai ir t.t.. Prieš mitybos planą, kad ir ką suvalgydavau visada pilvas išsipūsdavo, o dabar šis reiškinys dingo. Miegas tapo kokybiškesnis ir geresnis.

Gintarė

Tik geriausi atsiliepimai! Planą užsisakiau balandžio pabaigoje, na bet atsiliepimą rašau tik dabar:). Ankščiau valgydavau tikrai galiu pasakyti sveikai, tačiau neskaičiavau makro elementų ir turėdavau 3 normalius valgymus ir 2 užkandžius. Pavalgiusi labai sočius, nors ir maistingus pietus jausdavausi apsunkusi ir negalėdavau eiti sportuoti net po valandos, nes vis dar jaučiausi apsunkusi. Na o naudodamasi šiuo Jūsų sudarytu planu sportuoti jau galiu lėkti po valgymo praėjus žymiai trumpesniam laikui, kas man tikrai yra svarbu. Taip pat labai džiugina maisto įvairovė ir tai, jog kaip tik vasaros metu galima skanauti uogomis, kurios yra įtrauktos į mano mitybą:) Taip pat planą gavau netgi ankščiau negu buvo nurodyta :) Rekomenduoju!

Greta

Sveiki! Planą iš tikrųjų nusipirkau tik vasario pabaigoje, bet tik dabar prisiruošiau parašyti atsiliepimą. :) Nesu iš tų žmonių, kur mitybos laikosi labai griežtai. Nesiekiu staigių rezultatų. Dėl to truputį užtrukau, bet geriau vėliau nei niekada :D Gavus planą vis nerimavau dėl maisto pagaminimo (labai jau nemėgstu gamint), bet viskas gavosi labai gerai. Planas geras ir labai aiškus, ką ir kiek valgyti, yra rekomendacijų kaip pasigaminti. Esu turėjusi kitų mitybos planų, bet jie man asmeniškai nepatikdavo ir tiesiog negalėdavau jų laikytis ilgiau nei savaitę. Šitas buvo kažkas tokio, kad laikiausi gan ilgai, kad ir su pertraukomis! Tikrai nepasigailėjau nusipirkus šį planą. :) Tikrai rekomenduoju visiems!

Rekomenduoju !

Plana gavau labai greitai ! Planas super aiskus jokios mistikos ! Rekomenduoju visa sirdim !

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vertinimas

Instagram

Tapk geresniu nei vakar! #MotyvuotiAtletai