Mitybos konsultacija internetu ar gyvai Vilniuje

Mitybos konsultacija internetu ar gyvai Vilniuje apima gilesnę ir konkretesnę Jūsų situacijos analizę, režimo sudarymą bei konkrečių Jūsų užsibrėžtų tikslų siekimą. Konsultacijos metu mes aptarsime visus Jums rūpimus klausimus: mitybos, poilsio, papildų, sporto ir režimo temomis.

Žmonės, kurie pasirenka asmenines konsultacijas, pasiekia savo tikslus greičiau. Kartu mes galime sudaryti tikslesnį mitybos planą, atsižvelgiant į visus žmogaus pomėgius, alergijas ar maisto netolerancijas.

49,99 €

Mitybos konsultacijos metu, per vieną valandą, mes aptarsime Jūsų įpročius, ydas, norus, poreikius, tikslus, silpnybes bei stiprybes, kurių pagalba galėsime išanalizuoti bei sudėlioti tinkamą Jūsų būsimą režimą siekiant Jūsų užsibrėžtų tikslų: sveikatos gerinimo, svorio metimo ar augimo, formos palaikymo.

Rekomenduojama po konsultacijos užsisakyti ir mitybos planą, kuris bus individualiai pritaikytas Jums.

Konsultacijos metu atsakysime į visus reikiamus klausimus, kurie kiltų prieš pradedant naudotis mitybos planu, o jų kilą dažniausiai labai daug.

Aptarsime Jūsų esamą fizinį aktyvumą, kokius pokyčius tikėtinai reiktų įvesti ar palikti. Gyvos konsultacijos metu, galėsime nustatyti Jūsų kūno formos tipą ir taip tikslingiau parinkti treniruočių tipą, dažnumą.

Pakalbėsime apie maisto netoleravimą, alergijas ir mitybos plano pritaikymą prie Jūsų įpročių arba kodėl juos drąstiškai reiktų keisti.

Asmeninė konsultacija vyksta video formatu: Skype, Facebook.

Užsisakius paslaugą, sutarsime dėl tikslaus Jums patogaus laiko ir dienos. Mitybos planas sudaromas po susitikimo ir jam galioja visos 4 savaičių priežūros paslaugos nuo tos dienos, kuomet bus išsiųstas Jums.

Instagram

Tapk geresniu nei vakar! #MotyvuotiAtletai