Mitybos konsultacija ir individualus mitybos planas su priežiūra

Mitybos konsultacija ir individualus mitybos planas su priežiūra apima gilesnį ir konkretesnę Jūsų situacijos analizę, režimo sudarymą bei konkrečių Jūsų užsibrėžtų tikslų siekimą. Konsultacijos metu mes aptarsime visus Jums rūpimus klausimus: mitybos, poilsio, papildų, sporto ir režimo temomis.

Žmonės, kurie pasirenka asmenines konsultacijas pasiekia savo tikslus greičiau. Taip mes kartu galime tiksliau sudaryti mitybos planą atsižvelgiant į visus žmogaus pomėgius, alergijas ar maisto netolerancijas.

134,99 €

Mitybos konsultacijos metu, per vieną valandą, mes aptarsime Jūsų įpročius, ydas, norus, poreikius, tikslus, silpnybes bei stiprybes, kurių pagalba galėsime išanalizuoti bei sudėlioti tinkamą Jūrų būsimą režimą siekiant Jūsų užsibrėžtų tikslų: sveikatos gerinimo, svorio metimo ar augimo, formos palaikymo.

Mitybos planas bus individualiai pritaikytas Jums.

Konsultacijos metu atsakysime į visus reikiamus klausimus, kurie kiltų prieš pradedant naudotis mitybos planu, o jų kilą dažniausiai labai daug.

Aptarsime Jūsų esamą fizinį aktyvumą, kokius pokyčius tikėtinai reiktų įvesti ar palikti. Gyvos konsultacijos metu, galėsime nustatyti Jūsų kūno formos tipą ir taip tikslingiau parinkti treniruočių tipą, dažnumą.

Pakalbėsime apie maisto netoleravimą, alergijas ir mitybos plano pritaikymą prie Jūsų įpročių arba kodėl juos drąstiškai reiktų keisti.

Asmeninė konsultacija vyksta Vilniuje.

Adresas: "Motyvuoti Atletai"ofisas : Ozo g. 18, 08243 Vilnius, "VS-Fitness" sporto klubo patalpose(3 aukštas).

Užsisakius paslaugą, sutarsime dėl tikslaus Jums patogaus laiko ir dienos. Mitybos planas sudaromas po susitikimo ir jam galioja visos 4 savaičių priežūros paslaugos nuo tos dienos, kuomet bus išsiųstas Jums.