Paskaita: Kalorijų deficitas ir jų skaičiavimas

KALORIJŲ DEFICITAS IR JŲ SKAIČIAVIMAS

Ar svorio metimas Tau kelia stresą? Tu ne vienas(-a).
Daugeliui mūsų, būtent metant svorį per greitai, pasireiškia neigiami sveikatos sutrikimai, o blogiausia tai, jog 90% metančių svorį grįžta prie senų įpročių ir aišku buvusio svorio.
Paskaitoje sužinosite kam reikalingos kalorijos bei makro elementai, kaip viskas yra apskaičiuojama ir kodėl per didelis kalorijų deficitas ir alinančios dietos yra blogai mūsų sveikatai.
Per didelis deficitas gali kelti grėsmę Jūsų vaisingumui, medžiagų apykaitai, imunitetui, kaulams ir daugiau. Visa tai sužinosite šioje paskaitoje.

14,99 €

Klientų atsiliepimai

Lina

Seminaras labai patiko! Smagu, kad informacija buvo pateikiama labai paprastai, aiškiai ir konkrečiai, viskas buvo puikiai suprantama paprastam žmogui. O Artur Swan puikus lektorius, neturiu nei vienos pastabos :)

Viktorija

Labai idomus ir naudingas seminaras! Ačiū

Sandra

Aciu! Labai informatyvus ir svarbiausia, kad paaiskinti visi esminiai mitybos principai. Didelis bonusas- galimybe pasiskaiciuoti savo kcal kieki, kurio reikia norint mesti svori.

Lukas

Esu naujokas šioje srityje, dėl to smagu gauti konkrečia, aiškiai išdėstyta informacija. Svarbiausia, kad informacija pagrįsta moksliniais straipsniais (kas man asmeniškai labai patinka). Smagu kad i klausimus atsakoma tolerantiškai ir be jokios pašaipos (negėda klausti). Jaučiasi darbo profesionalumas ir puiki darbo etika. Dėkoju už paskaita. “Tapkime stipresniais nei vakar” ????

Milda

Labai patiko seminaras, daug naudingos informacijos, lauksim tokių dar daugiau !!

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vertinimas