Klientų pasiekimai

Klientų pasiekimai


Agnė T., 26 m.

Agnė nemėgsta sportuoti, todėl visos transformacijos pagrindas buvo tik mityba. Per 100 dienų jei pavyko atsikratyti 10kg ir sumažinti klubų apimtis -9 cm.

"Norėjau padėkoti, kad padėjote pasiekti tokio rezultato, kokio norėjau. Per truputį daugiau nei 100 dienų su Jūsų sudarytu planu sumažinau savo apimtis bei svorį. Per visą šį laiką liemens ir klubų apimtys sumažėjo net 9 cm. O svoris nukrito iki 55 kilogramų. Pridedu porą nuotraukų koks rezultatas yra šiai dienai."

REZULTATAS: -10kg per 100 dienų

Karolina, 28

Karolina manė, kad išmano esminius sveikos mitybos principus, tačiau nuolatinis maisto ribojimas įsuko į užburtą dietų ir persivalgymo ratą. Galiausiai mergina ėmė jaustis vis blogiau ir fiziškai, ir psichologiškai – iš gėdos dėl svorio pokyčių atidėliojo savo svajones ir grimzdo į beviltiškumą. Po septynerių metų kovos su savo kūnu ji galiausiai susigrąžino pusiausvyrą ir netgi atsikratė 20 kilogramų per 100 dienų – kaip pati sako, be dietų, alkio jausmo ir kankinimosi.

REZULTATAS: -20kg per 100 dienų

Ieva, 25

Noriu pasidžiaugti savo pastovios klientės rezultatais, kurie dar tik įpusėjo, o jau nukrito 22KG! Jos tikslas nėra bikini varžybos, todėl procesas daromas lėtai nepakenkiant sveikaitai bei hormonams.
Jums nereikia badauti, ar jaustis alkanam, būti skaudančia galva, be nuotaikos tam, kad nukristų svoris. Jūs neturėtumėte pagalvoję apie kiaušinius ar vištieną jausti pykinimą. Skaitote ir atrodo, kaip fantastika??? Subalansuotos mitybos principas yra paprastas: valgai viską skaniai, bet žinai ką, kiek ir kada.
Mano klientė sportavo pagal galimybes. Kartais 1 treniruotę, o kartais ir 5 į savaitę. Ji pati rašė: "Dienos metu nesijaučiu alkana ir tikrai netrūksta energijos". Tas labai svarbu gyvenant kokybišką gyvenimą.
Jei pavyko numesti jau 22kg per 6 mėnesius. Atrodo ilgas laiko tarpas, tačiau išvengėme apdribusios odos, pasidavimo mitybos režimui, alinančių treniruočių, o rezultatas vistiek yra ir garantuotai išliks ilgą laiką.

REZULTATAS: -22kg per 6 mėn. su minimaliu sportu

Greta Bernotaitė, 21

Klientės, Gretos, pokyčiai TIK per 45 dienas.
Jei pavyko atsikratyti -6kg, nepaisant to, kad vasara yra karšta, daug pagundų ir dar dalį šios transformacijos praleido atostogose. Džiaugiuosi jos motyvacija, užsispyrimu! Tikra šaunuolė, palaikome!

Rezultato pasiekė per 45 dienas, kurių metu laikėsi vieno mitybos plano be korekcijų. Atostogų metu improvizavo bei intuityviai rinkosi maistą, tačiau niekada neapleido sporto, kuris buvo 4-5 kartus savaitėje.

Mitybos planas, tai ne griežtas nurodymas, ką privalote daryti. Tai pagalba ir įrankis išmokti matyti akimis reikiamas porcijas ir vėliau intuityviai pačiam gebėti maitintis be plano pagalbos.

REZULTATAS: Atsikratė 6kg riebalinio audinio per 45 dienas

Tadas, 30

Tadas, klientas, kuris sugebėjo per 4 savaites pasiekti stulbinamą rezultatą! Jis sportavo pagal ryškinimo programą ir valgė pagal subalansuotą mitybą. Laikėsi režimo ypatingai griežtai, niekada nesukčiavo.

Reikia paminėti, kad Tadas, dirba fizinį darbą, kuriame išdegina begalės kalorijų, beto sportavo 4-5 kartus savaitėje. Jo ryškinimo etapas buvo artimas varžybų pasiruošimui.

REZULTATAS: -5 kg per 30 dienų

Kamilė, 21

Puikus pavyzdys Jums, kuomet mitybos planas tarnauja kaip įrankis siekiant užsibrėžtų rezultatų. Kamilė pirmus du mėnesius laikėsi plano griežtai, bet atėjus vasarai prisipažino, kad jo tikrai nesilaikė, tačiau vadovavosi jo gairėmis ir nurodymais. Valgė intuityviai bei cheat'ino, tačiau ji nepriaugo svorio ir visą vasarą išlaikė savo naujas lieknas formas. Dabar ji stengiasi gįžti į rėžimą #50dienu iššūkio dėka. Šaunuolė. Kamilė kreipėsi į mane balandžio mėnesį, kuomet pati nebesusitvarkė su mityba. Nukreipus ją teisinga linkme, labai džiaugiuosi už jos rezultatus ir gebėjimą manipuliuoti savo mityba išlaikant kūno tonusą bei svorį.

REZULTATAS: - 5kg bei įgaunant raumeninį tonusą

Jonas, 28

Ištikro ilgą laikotarpį valgiau panašiai kaip jūsų sudarytoje mityboje, viską lyg ir žinojau bet tik dažnai apsileisdavau, nebuvau tiksliai susiskaičiavęs kaloriju kiekio kiek suvartojų ir nesusidares plano, dėl tos priežasties kreipiausi į Jus. Kai turiu tikslų planą žymiai jo lengivau laikytis. Sužinojau naujų receptų kažka pasikoregavau pagal save nepakeisdamas kaloriju ar kitų elementų. Numečiau gal tik 4 kg krito labai lėtai bet išryškėjau super. Valgyt tiko ir patiko, minimaliai kartais alkanas būdavau jei laiku nespėdavau pavalgyti, nes darbas nenuspėjamas. Dabar pagrindo to pačio laikausi, tik daug pokyčių gyvenime, susiradau naują merginą tai dažnai nuklystu nuo plano:D Savaitgaliais beveik visada nuklystu, bet darbo dienom tas pats mitybos planas. Tai kaip ir super viskas, tikrai rekomenduosiu!:)

REZULTATAS: Numetė 4kg neprarandant raumeninės masės

Daiva, 31

30 dienų sąžiningo darbo su mityba visada atneša gerus rezultatus! Klientė prisipažįsta, jog sporto krūvį buvo apmažinus dėl vaikų ligos, sportavo 3 kartus vietoje įprastų 5. Svarbiausia, jog norėdama laikytis dietos ji ilgai svarstė, nes bijo jog bus sunku, bet tai nepasitvirtino ir ji toliau tęsia savo kelionę link 51kg.

REZULTATAS: - 5kg per 30 dienų

Milda, 28

Pradėjus laikytis mitybos rėžimo pirmus du kartus susiplanuoti kelių dienų valgius ir juos pasiruošti buvo gan sudėtinga, bet dabar man tai tiesiog tapo įprasta veikla :) Taip pat visada galvodavau, kad kuo daugiau prieskoniu naudosi, tuo bus skaniau, bet tai visiškai netiesa, nes dabar valgau beveik be prieskonių ir tai tikrai yra skanu :) Ir taip pat buvau iš tų žmonių, kurie manė, kad valgyti sveikai lygu valgyti neskaniai, bet tai toli gražu netiesa :)Valgau dabar tikrai skaniai, kad ir paprastai, bet tam kad neatsibostu tas pats maistas netgi įsijungia fantazija, kaip tuos pačius produktus pasigaminti kitaip :)
Tai vat ačiū už sudarytą mitybos planą, kurio pagalba galiu siekti savo tikslo pagaliau žiūrėti į veidrodi ir savimi didžiuotis, nes tik mano pačios nusiteikimu ir valia vaizdas veidrodyje keičiasi į gerą. Visą mėnesį griežtai laikiausi plano be jokių nukrypimų, o dabar ir toliau valgau sveikai ir neketinu sustoti

REZULTATAS: - 2,5 kg per 25 dienas

Ar tu pasiruošęs keistis?

Taip