Treniruočių programa moterims sporto salėje (video treniruotės)

Nežinote, nuo ko pradėti treniruotę? Kokius pratimus ir kaip taisyklingai juos atlikti sporto salėje? Kaip saugiai sutvirtinti nugarą ir nebejausti nugaros skausmų?

Treniruočių programa moterims, su svoriais padės numesti svorio ir priaugti raumeninės masės. Viskas priklauso nuo Jūsų mitybos, kas turi didžiausia įtaką svorio pokyčiams.

3 mėnesių iššūkis ir detali video programa, kuri paaiškins, kaip numesti svorio ar priaugti raumeninės masės nebadaujant ir nealinant savo kūno, pasiekti užsibrėžtų tikslų ir džiaugtis norimais kūno pokyčiais! Programą sudaro pilnas sporto rinkinys: detali treniruočių programa, video pamokos kiekvienam pratimui, video treniruotės, video preso treniruotė, dinaminio apšilimo video medžiaga, kardio treniruotės ir daugiau naudingos informacijos Jūsų optimaliems rezultatams!

Tai bazinė programa, kuri nėra sudaryta individualiai.

19,99 €

 • Programa skirta moterims

Video programos pagalba Jūs išmoksite:

 • Detali treniruočių programa - tikslų savo treniruočių išdėstymą. Todėl visada žinosite, kad viskas vyksta pagal grafiką.
 • Pratimų video medžiaga - kaip taisyklingai atlikti pratimus. Tai reiškia saugų bei tikslingą darbą sporto salėje.
 • Detalus apšilimo video - kaip apšilti prieš kiekvieną treniruotę. Sumažinsite traumų tikimybę, bei paruošite savo kūną intensyviam sportui.
 • Preso pratimai video formatu - kaip tinkamai sustiprinti nugaros bei preso raumenis. Pamiršite apie nugaros skausmus bei džiaugsitės gražiu presu.

Programos pagalba Jūs pasieksite ne vieną tikslą:

 • pagreitinsite savo medžiagų apykaitą
 • sustiprinsite savo nugaros raumenis
 • numesti nereikalingus kilogramus riebalų sąskaita
 • priaugti liesos raumeninės masės
 • sustiprinsite savo raumenis, turėti daugiau jėgų
 • sustangrinsite odą bei įgausite tonusą
 • pagerinsite širdies veiklą
 • pagerinsite treniruotumą
 • ... ir svarbiausia: tapsite geresnės nei vakar!

Svarbu

Svarbu žinoti ir prisiminti, kad norint pasiekti optimalių rezultatų būtina laikytis sveikos ir individualiai subalansuotos mitybos, kuri atitiktų Jūsų asmeninius tikslus.
Mityba – vienas svarbiausių faktorių norint pasiekti užsibrėžtą tikslą greičiau bei su didesne išliekamąja verte.
“Motyvuoti Atletai” siūlo savo pagalbą sudarant individualius mitybos planus pritaikytus būtent Jums bei suteikia privačias mitybos konsultacijas. Visas paslaugas galite rasti Mūsų el. parduotuvėje.

Klientų atsiliepimai

Justina

Pradėjau sportuoti su Artūro sukurta programa prieš kelis metus neilgai užsiėmus fitnesu ir turėdama šiokią tokią nuovoką, ką veikti sporto salėje. Pradžia buvo sudėtinga ir ne iki galo išdirbta, nes atlikti viską treniruotės dieną (rytinį kardio, kardio sporto salėje, dinaminį apšilimą, treniruotę, presą, žemo intensyvumo kario ir tempimus) užtrukdavo daugiau, nei tris valandas. Po mėnesio užtenka dviejų valandų. Pačią programą adaptavau sau, tam tikrus pratimus pakeisdama man priimtinesniais. Jeigu pradžioje pradėjau sportuoti su pagrindine intencija gražiau atrodyti, dabar daug svarbiau tapo tiesiog jaustis puikiai. Savijauta nuostabi susigyvenus su programa, atsikeli ryte šviežutėlis, daug daugiau energijos dienos metu, daugiau entuziasmo ir valios nuveikti kitus darbus. Artūras atliko puikų darbą ne tik nufilmuodamas ir aprašydamas ką, kaip, kiek ir kada daryti, bet svarbiausia motyvuodamas disciplinuotai, reguliarai sportuoti ir daryti tai su didžiausiu džiaugsmu.

Neringa

Super produktas !!! Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju visoms merginoms ir toms, kurios nėra anksčiau sportavusios ar mano, jog svarmenys ir treniruoklei ne joms. Viena tokių buvau ir Aš :) Buvau įsitikinus, kad treniruoklei ir hanteliai tikrai ne man. Nuoširdžiai, aš henteliams jaučiau baimę, o darbas sporto salėje man atrodė tikra kankynė, todėl vos pradėjusi viską mesdavau ir eidavau tik į zumbas :) Tačiau dabar, jau mėnuo kaip nepraleidžiu nei vienos treniruotės sporto salėje. Einu su šypsena, o po treniruotės šypsausi dar labiau. Neliko pamiršta ir mylima zumba, į ją einu tuomet, kai nėra treniruotės,o ir dar laisvų dienų lieka, kada nereikia niekur eiti. Tikrai nerealu ! Pradžioje žinoma nebuvo viskas taip paprasta. Kadangi praktiškai neturėjau jokios patirties darbui sporto salėje, pirmomis treniruotėmis jausdavausi šiek tiek nejaukiai. Prieš kiekvieną pratimą žiūrėdavau video kelis kartus, kad žinočiau kaip reikia viską daryti. Žodžiu vaikščiojau apsikabinusi telefoną ir atspausdintą programą :) Atlikdavau visus treniruotės etapus (lengvas kardio, apšilimas, pratimai, pilvo presas, tempimai) užtrukdavau iki 2 h. Dabar, kai programą jau įsiminiau, užtrunku iki 1,5 h. Rezultatai tikrai pastebimi, ne tik ant svarstyklių ar veidrodyje , bet ir savijautoje. Jaučiuosi žvalesnė, energingesnė ir tikrai geresnė nei vakar ! :) Esu dėkinga ne tik šiai programai, bet ir visai MOTYVUOTI ATLETAI veiklai ! Programos dėka stiprinu savo kūną, o straipsniai ir vlogai man padeda prisižiūrėti savo mitybą ir žiauriai MOTYVUOJA nesustoti !!! Todėl tariu didėli dideli AČIŪ ir visoms bei visiems rekomenduoju jų produktus !!!

Brigita

Šiai programai - tik aukščiausias įvertinimas :)) Šiaip aš visuomet labai skeptiškai žiūriu į sudaromas programas, kurios tinka "visiems", nes paprasčiausiai būna pilnos pratimų, kurių aš, dėl vienokių ar kitokių priežasčių paprasčiausiai nenoriu daryti, netinka ir pan., tačiau nė kiek nesigailėjau įsigijusi šią 10 savaičių programėlę. Dar dadėčiau šimtą žvaigždučių vien už tai, kad yra video paaiškinimai kaip viską daryti, plius - tempimo pratimai, dinaminis apšilimas, viskas labai aišku, treniruotės man užtrunka apie valandą (dar dasidėjau keletą pratimų prie kiekvienos pretiruotės, bet čia tik dėl to, kad tai mano mėgstamiausia pratimukai. Šiaip treniruotė trunka apie 45 min.), tad - pats tas (Y). Iš tiesų matosi, kad įdėta daug darbo ir dar kartą įsitikinau, kad kai žmogus viską daro ne iš "reikalo", o iš to, kad užsiemimas tampa aistra - viskas gaunasi tiesiog super. Šilčiausi linkėjimai ir didžiausios sėkmės veikoje!!!!!

Ernesta

Labai puiki programa, turbūt išsamiau neįmanoma visko paaiškinti. Sužinojau to,ko nežinojau per 3m sportuojant(su pertraukom) ir per šią programą pamilau sportą iš naujo, bei gavau motyvacijos reguliariai sportuot :)) žodžiu programa žiauriai gera, po dviejų savaičių pradėjo ryškėti raumenys kurių net nežinojau, kad turiu :D ačiū Motyvuoti Atletai!

Jurgita

Įsigyjau šią programą, esu labai patenkinta kadangi viskas puikiai paaiškinta ir parodyta. Labai smagu, kad filmuotus video gali žiūrėti tiek, kiek tau reikia kol atliksi pratimą teisingai. Programa super, tikrai rekomenduoju :)

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vertinimas