Treniruočių programa vyrams ir moterims namuose (4 video treniruotės)

Sporto programa namuose su jėgos diržais vyrams ir moterims – būdas tapti lieknam ir tvirtam neišeinant iš namų.


Įsigykite programą, kuri yra sudaryta pagal visus aktyvaus sveikatinimo reikalavimus. Tikslinga treniruočių programa namuose tinka visų fizinio pasiruošimo lygių žmonėms nuo paauglių iki senjorų, vyrams ir moterims. Programoje yra naudojami trys treniruočių lygiai, todėl kiekvienas pasirinks pagal savo fizines galimybes ir visuomet turės laiko bei erdvės tobulėjimui!

Apgalvota sporto programa namuose suteikia galimybę tobulėti ne 12 savaičių, bet ištisus metus, atsisakant kelionės į sporto salę – tai intensyvi treniruočių programa namuose, kuri gali būti kartojama vėl ir vėl, tačiau kaskart tapti nauju iššūkiu. O geriausia tai, kad Jūs visuomet šalia savęs turėsite asmeninį trenerį! Mes garantuojame, kad atliekant šią programą Jūs sustiprėsite ir neatpažįstamai pagerinsite savo fizinius rodiklius jau per tris mėnesius!

19,99 €

 • Programa skirta vyrams
 • Programa skirta moterims

Jūs sutaupysite ne tik laiko, nes Jums nebereikės važiuoti į sporto salę ir gaišti laiko spūstyse, bet ir pinigų. Jums nebereikės pirkti sporto salės abonemento, samdytis asmeninio trenerio ar susidarinėti naujų programų. Ši programa gali būti kartojama daugelį kartų ir visuomet išlikti dideliu iššūkiu Jums. Programa sudaryta 3 sunkumo lygių, tad kiekvienas ras savo variantą ir tikrai turės galimybių tobulėti kiekvieną dieną, ištisus metus.

Vidutinis visos dienos abonementas į sporto salę kainuoja 30€. Trys mėnesiai Jums kainuos 90€. Individualios programos sudarymas kainuoja 50€. Pirmosios 10 treniruočių Jums atsieis 200€. Viskas kartu Jums gali kainuoti 340€!

’12 WEEK FIT BODY’ programa, tai nėra vienkartinis pirkinys. Šią programą galima kartoti daugelį kartų ir visa tai kainuoja tik 54,99€Jūs sutaupote beveik 300€!

Šioje programoje Jūs turėsite savo asmeninį trenerį visos treniruotės metu. Medžiaga yra paruošta taip, jog Jūs žinotumėte koks pratimas yra atliekamas, kiek laiko trunka užsiėmimas ir kiek turite laiko užbaigti tam tikrą veiksmą. Viską turėsite rašytis į treniruočių kalendorių, kuriame seksite rezultatus ir su kiekviena diena stiprėsite bei būsite arčiau savo tikslo.

Labai svarbu akcentuoti, kad kiekvienos treniruotės video susidaro iš esminių treniravimosi principų:

 • Pasiruošimas
 • Apšilimas
 • Treniruotė
 • Apskaičiuotos poilsio pertraukos
 • Atsigavimas
 • Tempimai

Sporto programa namuose yra patogi savo funkcionalumu. Jums tereikia vaizdo įrenginio, jėgos diržų ir grojant treniruotės įrašui atkartoti trenerio nurodymus visos treniruotės metu. Per sunku? Ne bėda, Jūs galite sustabdyti video ir pailsėti.

Programos paketą sudaro:

 • 4 treniruočių video
 • Treniruočių kalendorius
 • Detalus programos aprašymas

Svarbu

Svarbu žinoti ir prisiminti, kad norint pasiekti optimalių rezultatų būtina laikytis sveikos ir individualiai subalansuotos mitybos, kuri atitiktų Jūsų asmeninius tikslus.
Mityba – vienas svarbiausių faktorių norint pasiekti užsibrėžtą tikslą greičiau bei su didesne išliekamąja verte.
“Motyvuoti Atletai” siūlo savo pagalbą sudarant individualius mitybos planus pritaikytus būtent Jums bei suteikia privačias mitybos konsultacijas. Visas paslaugas galite rasti Mūsų el. parduotuvėje.

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vertinimas

Įspėjimas

Jūsų rezultatai gali skirtis. Norint pasiekti optimalų rezultatą reikalingos pastovios treniruotės ir subalansuota sveika mityba. Pratimai yra sunkūs ir gali būti pavojingi. Prieš pradėdami naudoti šią programą pasitarkite su savo šeimos gydytoju ar sporto medicinos gydytoju dėl savo fizinio pasiruošimo. “Motyvuoti Atletai” neatsako už Jūsų sveikatos sutrikimus ar negalavimus susijusius su nurodytos programos treniruotėmis atliekant jas be priežiūros.