Treniruočių programa pradedantiems vyrams, pirmi 3-6 mėn.

Treniruočių programa pradedantiems sukurta vyrams, kurie anksčiau nesportavo arba nusprendė grįžti į sportą po ilgos pertraukos ir nori pradėti viską taisyklingai bei kryptingai. Sporto programa pradedantiems susideda iš bazinių pratimų, stiprinančių kūną ir auginančių raumeninę masę.

Tikslingos treniruotės – tai ne tik pratimų kartojimas, bet ir sistemingas darbas, laikantis pagrindinių sveikatinimo principų ir taisyklių. Mūsų kūno formavimo pagrindas yra baziniai pratimai bei raumeninės jėgos ir masės vystymas. Ši sporto programa pradedantiems padės pasiekti optimalių rezultatų per trumpesnį laiką, kuris priklausys nuo Jūsų norų ir progreso.

Tai bazinė programa, kuri nėra sudaryta individualiai.

14,99 €

  • Programa skirta vyrams

Treniruočių programa nėra sudėtinga ir susidės iš pagrindinių bazinių pratimų, kurie yra ir bus reikalingi viso sportinio gyvenimo metu.

Bazė yra visko pagrindas: mirties trauka, spaudimas, stūmimas ir pritūpimai. Kuomet šie pratimai yra išmokstami ir puikiai atliekami, o jėgos rodikliai su kiekviena savaite auga ir kūno formos keičiasi - Jūs esate pačiam taisyklingiausiame kelyje link sėkmės.

Programa skirta tiems, kurie pirmą kartą ateina į sporto salę arba tiems, kas lankėsi joje, bet nesulaukė jokių teigiamų pokyčių. Ją galima atlikti nuo 1 iki 4 mėnesių, priklausomai nuo Jūsų noro ir progresavimo.

Programa yra sukurta periodizacijos metodu, todėl kiekviena treniruotė bus apskaičiuotai sudėliota tam, kad Jūs nepavargtumėte ir atsistatytumėte.

Svarbu

Svarbu žinoti ir prisiminti, kad norint pasiekti optimalių rezultatų būtina laikytis sveikos ir individualiai subalansuotos mitybos, kuri atitiktų Jūsų asmeninius tikslus.
Mityba – vienas svarbiausių faktorių norint pasiekti užsibrėžtą tikslą greičiau bei su didesne išliekamąja verte.
“Motyvuoti Atletai” siūlo savo pagalbą sudarant individualius mitybos planus pritaikytus būtent Jums bei suteikia privačias mitybos konsultacijas. Visas paslaugas galite rasti Mūsų el. parduotuvėje.

Klientų atsiliepimai

Shmeshmeldas Bildas

isties glazu

Tomas G.

Labas Artur !!! Laibai gera programa, jau po pirmos treniruotės pagal ją, pajaučiau tuos raumenis, kurių anksčiau nejutau, kad turiu :D startuoju su ja 5-ioms savaitėms kaip ir rašei. turiu tik vieną pastebėjimą, man asmeniškai pritrūko teisingo pratimo atlikimo aprašymo, bet tai nėra didelis trūkumas. Didelis ačiū tau ir augam bei judam pirmyn !!!

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vertinimas

Įspėjimas

Jūsų rezultatai gali skirtis. Norint pasiekti optimalų rezultatą reikalingos pastovios treniruotės ir subalansuota sveika mityba. Pratimai yra sunkūs ir gali būti pavojingi. Prieš pradėdami naudoti šią programą pasitarkite su savo šeimos gydytoju ar sporto medicinos gydytoju dėl savo fizinio pasiruošimo. “Motyvuoti Atletai” neatsako už Jūsų sveikatos sutrikimus ar negalavimus susijusius su nurodytos programos treniruotėmis atliekant jas be priežiūros.