D.U.K

BENDRI KLAUSIMAI

Dažniausiai užduodami bendri klausimai

Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo pasirinktos paslaugos ir jos tipo. Individualių mitybos ir sporto planų nuo 77.49€. Detalesnes kainas galite rasti mūsų el. parduotuvėje.

Neišsigąskite, jeigu užsakytas prekes gausite atskiromis siuntomis. Dėl laiko sumetimų norėdami, kad gautumėte savo užsakytas prekes kaip įmanoma greičiau, siunčiame jas iš atskirų sandėlių. Jeigu negaunate siuntų per nurodytą laiką užsakymo lape, tuomet rašykite mums el. paštu.

Priimame visus įmanomus mokėjimo būdus suteikdami maksimalų patogumą savo klientams.

JŪS GALITE ATSISKAITYTI:

 • Banko pavedimu
 • Bankine Visa ar Mastercard kortele
 • Paysera
 • El. bankinkystėmis
 • Paypal

Deja, šiuo metu siunčiame prekes tik Lietuvoje.

Mes naudojamės kelių kurjerių paslaugomis, taip suteikdami savo klientams maksimaliai patogų aptarnavimą.

PREKES SIUNČIAME:

 • Venipak atsiėmimo taškus
 • Venipak kurjeriu

Visoms fizinėms prekėms yra suteikiama 2 metų garantija pagal visus galiojančius ES įstatymus. Būtina turėti pirkimo kvitą ar užsakymo laišką. Prekių garantiją aptarnaują prekinio ženklo atstovas Lietuvoje. Motyvuoti atletai garantinio aptarnavimo neteikia.

Taip. Būtinai perkant paslaugas, mokėjimo metu įveskite įmonės duomenis. Taip bus suformuota automatinė PVM sąskaita faktūra. Vėliau tokios galimybės nebus.

KAIP SUDAROMI MITYBOS IR SPORTOS PLANAI?

Dažniausiai užduodami klausimai apie mitybos ir sporto planus

Jums reikia nueiti į mūsų el. parduotuvę ir pasirinkti vieną iš Jums tinkamų mitybos ar sporto planų variantų. Kuomet pasirinksite norimą mitybos ar sporto planą, jį įsidėkite į krepšelį ir apmokėkite Jums patogiu būdu. Būtinai pasitikrinkite ar tikrai nurodėte visus teisingus duomenis: tel. numeris, el. paštas pirkimo kontaktuose.

Po sėkmingo apmokėjimo už norimą mitybos ar sporto planą, Jūs gausite el. laišką su nuorodą į Jums skirtą anketą. Ja turite užpildyti, kaip įmanoma detaliau per 30 kalendorinių dienų. Kuo tikslesnę informaciją turėsime, tuo tikslesnis planas yra sudaromas. Primename, kad neužpildžius anketos per 30 kalendorinių dienų, užsakymas anuliuojamas ir pinigai nėra grąžinami.

Užsakant kelis vienodus ar skirtingus planus, Jums bus suteikta prieiga prie kiekvieno plano anketos atskirai. Turite užpildyti visą reikiamą informaciją, nepriklausomai nuo to, kad ji kartojasi. Nuorodą į anketą rasite patvirtinimo laiške šalia paslaugos pavadinimo.

Mitybos ir sporto planai yra sudaromi per 1 ir 7 darbo dienas. Mes dirbame su kiekvienu klientu individualiai, tad stengiamės, kad paslauga būtų atlikta be klaidų ir profesionaliai. Klientus aptarnaujame pagal užpildytų anketų eilės tvarką.

Visi planai yra sudaromi Excel formatu ir atsiunčiami e. paštu.

Jeigu negavote plano el. paštu:

 • Patikrinkite visus SPAM aplankus
 • Įveskite paieškos langelyje tekstą “Motyvuoti Atletai”, kuris suras visus gautus laiškus nuo Mūsų
 • Pasitikslinkite ar anketa tikrai buvo užpildyta
 • Pasitikslinkite su mumis ar įvedėte teisingą el. pašto adresą apmokant paslaugas

Ne. Intelektuali informacija, paslaugos, rekomendaciniai mitybos planai, sporto programos ir el. knygos nėra grąžinamos. Jeigu turite papildomų klausimų prieš užsakant, rekomenduojame su mumis susisiekti.

KONSULTACIJOS IR INDIVIDUALIOS TRENIRUOTĖS

Dažniausiai užduodami klausimai apie asmenines treniruotes ir konsultacijas

Taip. Konsultuojame internetu per Jums patogią ryšio aplikaciją ar telefonu.

Individualias treniruotes vedame VS-Fitness ir Get Fit Delfi arena sporto klubuose.

Taip. Individualias mitybos konsultacijas vedame Workland biuruose: Gedimino pr. 9. Būtina registracija iš anksto.

Taip. Vedame individualias treniruotes vaikams nuo 10 metų su tėvų leidimu. Treniruotės vedamos Get Fit Delfi arena sporto klube. Į asmeninių treniruočių kainą abonimentas neįeina.

TURITE KLAUSIMŲ?

Jeigu dar turite abejonių, susisiekite su mumis.