Artur Lebedenko Swan

JŪSŲ NORAS KEISTIS
MANO PAŠAUKIMAS

Esu toks pat kaip Tu – paprastas žmogus, turintis ribotą laiką bei galimybes sportui bei lengvai pasiduodantis gardaus maisto pagundoms. Nesu „tikras“ profesionalas įgijęs diplomą vos baigęs mokyklą – nebuvau diplomuotas dietologas, treneris ar atletas. Mano kelias vedė per asmeninę patirtį. Kuo tapau šiandien – tik didelės motyvacijos ir pastangų pagalba.

Projektas nebuvo mano pagrindinis pragyvenimo šaltinis, tai buvo tik hobis, gyvenimo būdas, aistra sportui ir didelis noras padėti kitiems. Šiandien tai išaugo į kur kas daugiau. Didelę motyvuotų šeimą bei #TeamMotyvuoti komandą, kuris pasiruošusi padėti Jums.

0
+
SUDARYTŲ MITYBOS PLANŲ
0
K+
SEKĖJŲ
0
+
ĮVARIŲ PASLAUGŲ

Peržiūrėk, kaip galiu tau padėti.

1.

Kaip viskas prasidėjo?

Artur Lebedenko Swan, Motyvuoti atletai. Sporto pradžia 2010 m. Grįžus į praeitį nepamenu savęs sportuojant iki 25 metų. Buvau vyrukas, kuriam vakarėliai bei skanus riebus maistas buvo normalus rėžimas. Tikiu, kad ir Tu save atpažįsti panašioje situacijoje?

2.

Kokia buvo projekto pradžia?

Ne paslaptis, kad esu labai užsispyręs ir atkaklus žmogus. Gal tai jaunystės nuoskaudos, bet jei ir taip, tai aš dėkingas vaikystei, nes tai padėjo man šiandien. Todėl jei turi vidinio skausmo, sportas – puikus būdas įrodyti kas Tu esi iš tikrųjų.

3.

Daugiau apie projektą Motyvuoti atletai

Šiandien šis projektas – tai ne tik mano asmeninis gyvenimo, sporto ir mitybos dienoraštis, bet ir žmonių bendruomenė, kuri Facebook puslapyje komunikuoja, bendrauja bei diskutuoja aktyvaus gyvenimo, mitybos ir sporto klausimais.

4.

Kokius mokslus esate baigęs?

ISM verslo vadybos ir administravimo bakalauro studijos Vanderbilt University sportinės mitybos studijos nuotoliniu būdu Lietuvos Edukologijos universiteto vienerių metų studijos trenerio klasifikacijai įgauti American Fitness Professionals and Associates (AFPA)

5.

Kas šiandien yra Motyvuoti atletai?

Prisimindamas savo sporto klaidas bei žinių ir motyvacijos trūkumą dabar, matyt, viską daryčiau kitaip. Nepagalvok, tikrai nesigailiu to ką dariau, nes praėjau didelę mokyklą, kuri išmokė nemažai gerų pamokų.

MANO POKYČIŲ KELIAS

Kiekvienas iš mūsų pasirenka, kada pradėti keistis. Aš tai pradėjau būdamas 25-erių. Dalinuosi su Jumis savo kūno pokyčiais per pastaruosius 10 ir daugiau metų, norėdamas parodyti, kad negimiau toks, koks esu šiandien ir visa tai yra tiesiog ilgas ir sunku darbas, kuris tikrai atsiperka. Svarbiausia nepasiduoti pusiaukelėje ir tęsti savo kelionę, kas ir be nutiktų. Mano pradžia buvo būnant 57kg ir 25 metų bei su begalės sveikatos problemų, kurias išsprendžiau tik sveikos gyvensenos pagalba.

MANO DARBINĖ PATIRTIS

Šiandien esu ne tik projekto įkūrėjas ir žmogus, kuris norėjo pagerinti savo gyvenimo kokybę. Šiandien noriu padėti padaryti tai ir Jums.

Mokymai ir seminarai

Lankausi mokyklose, universitetuose ir kolegijose dalyvaudamas diskusijose ar vesdamas seminarus apie savęs atradimą, motyvaciją, sveiką požiūrį į gyvenimą bei sportą, būdus pasikeisti ir tapti sveikesniu. Vykdau asmeninius mokymus sporto bei mitybos tobulinimo srityje.

Ambasadorius

Turėdamas stiprią asmeninę nuomonę ir požiūrį į sveiką gyvenimo būdą, dirbu su ypatingai atsargiai atrinktais prekiniais ženklais, kurie siūlo aukščiausio lygio produkciją ar paslaugas, todėl esu oficialiu Lietuvoje Myprotein ambasadoriumi. Taip pat dirbau su Bosch, Air Baltic, General Financing ir kt.

Podcast laidų vedėjas

Pirmą asmeninį projektą sukūriau su garsiais Lietuvos aktoriais, sportininkais, daktarais ir kitais savo srities profesionalais, kurie pasidalino patirtimi ir giliais išgyvenimais laidoje "Swan Show". Projektas buvo transliuojamas per Youtube, Spotify bei iTunes platformas.

Mitybos planai

Pagrindinė mano veikla ir tikslas yra padėti kitiems. Siūlome pačios aukščiausios klasės patarnavimą bei klientų priežiūrą, kurią gali suteikti šiuo metu specialistai. Dirbame su įvairių tikslų siekiančiais žmonėmis ir pasitelkiame daugiau nei 5 metų patirtį darbo su klientais, kiekvieną dieną.

Licenzijuotas treneris

Baigęs Lietuvos edukologijos universiteto trenerio kvalifikacijai įgyti kursus, taip pat tobulinęs žinias sportininkų mokymų centre.

Rašau straipsnius

Tapau Aš Ikona žurnalo, 2018 metų vasaros sveikatos skilties redaktoriumi. Parašiau ne vieną straipsnį į Delfi, 15min, TV3 ir kitus portalus. Nuolat rašau motyvacinius straipsnius į Užkalnis žurnalą. Mano straipsnius galite rasti ir Motyvuoti atletai svetainėje.