15 būdų numesti svorio nesilaikant dietos

15 būdų numesti svorio nesilaikant dietos

Kaikuriems svorio metimas gali būti tikras iššūkis, o ir dažnu atveju pasirenkamos greitos dietos, kurios gal padės numesti svorio, bet bus alinančios, rekalaujančios daug jėgų. Po jų įpročiai niekur nedings ir jūs kai greit numetėt, taip greit ir sugįšite. Dažniausiai padariniai būna dar blogesni nei buvo prieš laikantis dietų. Surašiau jums net 15 paprastų patarimų kaip galima nuemsti svorio nesilaikant dietų ir kas nebus joks iššūkis ar kančia jums. Siulyčiau pamėginti

Net 15 paprastų būdų numesti svorio nesilaikant dietos:

 • Ilginkite savo valgymo laiką
  Trumpai tariant, nekimškite visko greitai. Mėgaukitės kiekvienu kasneliu, ilginkit valgymo laiką, kad sotumo jausmas ateitų greičiau ir taip išvengtumėte persivalgymo.
 •  Miegokite daugiau, sverkite mažiau
  Miegate mažai? Gali būti, kad turite didesnį apetitą, nei tie, kurie miega ilgai. Yra įrodymų, kad miegojimas mažiau nei 7 valandas padidina jūsų apetitą. Pamėginkite miegoti ilgiau.

  sumažinti svorį be dietų

 • Valgykite daugiau daržovių
  Didelis skaidulų ir vandens kiekis užpildo jus ir taip suvartojate mažiau kalorijų. Darykite daržovių miksus, pašlakstykite citrina ir žolelėm. Tiesiog savo maisto racioną praplėskite ir valgykite daugiau daržovių.
 •  Valgykite daugiau sriubos
  Sriuba puikus būdas būti sotiems ir neprisikimšti skrandžio kalorijų. Smagiau, kad sriubų yra begalo didelis apsirinkimas, todėl mėgiamas rasite kiekvienas.
 •  Rinkis pilno grūdo produktus
  Jie padeda pajusti sotumo jausmą su mažiau kalorijų, ir taip pat gali pagerinti cholesterolio kiekį. Pilno grūdų produktų dabar yra visur, įskaitant duoną, tortilijas, makaronus ir kitus produktus.
 •  Siekite prizo
  Nusipirkite trokštamą suknelę, ar džinsus ar kitą patinkantį rūbą, tik šiek tiek mažesnį ir ne tokį patogų jums. Pasikabinkite matomoje vietoje, kad matytumėte kasdien. Taip jūsų prizas lauks jūsų ir kiekvieną dieną primins jus tikslą.
 • Rinkitės ir gaminkitės sveikesnę picą
  Pica, ypač dideliu storu padažu su labai daug priedų, padažo ir mėsos, yra labai populiarus valgis tarp žmonių. Patarimas būtų toks, kad pamėginkite gamintis arba rinktis picą, kurios padas nėra storas. Namuose galite pasigaminti ir daug sveikesnės tešlos padą. Dėkite mažiau padažo. Rinkitės ne tokį riebų sūrį ir, vietoje mėsos, naudokite daugiau daržovių.
 • Gurkšnokite protingai
  Venkite cukrinių gėrimų. Limonadai, sultys, energetiniai ir kiti panašūs gėrimai yra cukraus bombos. Geriau rinkitės mineralinį, vandenį, becukrius (zero) gėrimus ar becukrį energetinį. Arba į vandenį įdėkite citrinos, mėtų ir jau turėsite skanų gėrimą prie pietų.
 •  Venkite alkoholio
  Lengva pasakyt – sunku padaryti. Koks gi penktadienis ar savaitgalis be draugų kompanijos mieste ir kokteiliukų, pasakysite jūs? Tiesa, pavakaroti visąlaik malonu, bet yra keli patarimai. Tarp gėrimų vartokite vandenį ar gazuotus becukrius gėrimus, tai vietoje 4 kokteilių kurie galbūt yra tavo penktadienio norma bus 2.
 •  Valgyk namuose paruoštą maistą
  Valgykite namuose gamintą maistą bent penkias dienas per savaitę. Taip žinosite ir būsite tikri, kad valgote sveikai ir nekaloringai. Salotos, grill lašiša, ryžiai, makaronai ar kiaušiniai – tai nėra sunkiai pagaminami dalykai ir neužtrunka ilgai.

  svorio metimas

 •  Pauzė reiškia sustok.
  Tikriausiai kiekvienas mūsų esame susidurę su tokia situacija, kad valgome, valgome ir padeda įrankius į šalį, nes reikia pailsėti. Vėliau pratesime. Nepratęsk. Tu jau sotus, tau jau gana ir tavo kūnas tau sako užteks. Jau geriau tas likęs picos gabaliukas bus kitai dienai nei į skrandį.
 • Mažinkite porcijas
  Sumažinkite suvalgomą maistą. Nereikia to daryti drastiškai, greičiau – palaipsniui. Tai gali jums labai padėti, o poveikio nepajusite. Suvalgote ryte du krusanus su kava pagardinta sirupu ir grietinėle? Sumažinkite iki pusantro krusano ir juoda kava be priedų. Pietums vidutinė pica? Suvalgykite 70 procentų jos.
 • Valgykite dažniau, bet po mažiau
  Atrodo keista, kad norint numesti svorio reikia valgyti dažniau, bet viskas čia slypi tame, kad kai valgome retais intervalais, mes labai išalkstame ir dažnai persivalgome. Vienu kartu suvalgome nežmoniškus kiekius, kurių skrandis nebegali pakelti. Valgyte po mažai, bet dažniau – taip jausitės sotūs ilgą laiką ir sumažinsite persivalgymo tikimybę.
 • Išbandykite 80–20 taisyklę
  Valgote kavinėse? Pabandykite suvalgyti 80procentų kiekvienos porcijos. Tyrimai parodė, kad žmonėms, kurie dažniausiai valgo kavinėse, tai padėjo pasiekti labai gerų svorio mažėjimo rezultatų.
 •  Sudeginkite 100 kalorijų daugiau
  Kasdien sudeginkite bent 100 kalorijų daugiau. Tai nėra daug. Pasivaikščiokite pora kilometrų. Pabėgiokite 10 minučių. Kasdien važiuodami į darbą išlipkite viena stotele arčiau ir nueikite tą vienos stotelės atstumą.

Jei jums sunkiai sekasi mesti svorį ar trūksta motyvacijos, o gal nežinot kaip tą padaryti – visalaik galite užsisakyti tik Jums sudarytus individualius mitybos ir sporto planus, kuriuos rasite čia: MITYBOS PLANAI / TRENIRUOČIŲ PROGRAMOS

Daugiau patarimų rasite mūsų socialiniuose tinkluose: FACEBOOK / INSTAGRAM / YOUTUBE /LINKEDIN

Bendrinti šį įrašą