Artur Lebedenko Swan: „Kaip mano 10 metų kelionė gali padėti tau”

Artur Lebedenko Swan: „Kaip mano 10 metų kelionė gali padėti tau”

Prieš 10 metų buvau silpnas, prastos savijautos, dirbau nuo atlyginimo iki atlyginimo ir neturėjau laisvės. Šiandien aš pilnas jėgų, laimingas, branginu kiekvieną dieną. Jausmas nuostabus, nes ne tik pakeičiau savo gyvenimą, bet ir keičiu kitų žmonių likimus.

Artur lebedenko swan

Taip, aš vis dar kasdien gaunu žinučių ir komentarų iš žmonių, kurie neįvertina mano sunkaus 10 m. darbo su savimi ir mano klientais. Netiki, kad žmogus gali pakeisti savo gyvenimą, darbo specifiką ar įgauti naujus įgūdžius. Tie žmonės kritikuoja, žemina, linki man blogo, bet aš žinojau, kad sėkmė visada atneša kitų žmonių neapykantą ir pavydą. Žinojau, kad tokia kainą turėsiu sumokėti, jog būčiau geras savo srities specialistas.

Tačiau taip pat žinojau, kad kiekvienas pasiekimas, žingsnis į priekį ir naujos atvertos durys atneš vilties ir jėgų nesustoti bei judėti pirmyn, nes žmonių, kurie mane žino, tiki ir palaiko yra šimtus kartų daugiau.

Buvęs kitoje barikadų pusėje, kuomet sunkiai dirbau kažkam, buvau priklausomas nuo atlyginimo ir negalėjau planuoti ateities, neturėjau jėgų pakelti savo merginos ar kasdien kankinausi skrandžio skausmais bei ištižusiu kūnu – per 10 m. pakeičiau viską. Ir tik savo sunkaus darbo, žingeidumo bei atsidavimo veiklai dėka.

Man 37 m., aš jaučiuosi puikiai, mėgaujuosi gyvenimu visomis prasmėmis: maitinuosi tvarkingai, leidžiu mėgautis skaniu maistu, nevengiu greito maisto ar kokteilio bare su draugais. Griaunu mitus ir sunkiai įtikimus dalykus, kurie įsišakniję kitų galvose. Tai man netrukdo atrodyti ir jaustis 100 proc.

artur lebedenko swan
Per 10 m. sukūriau ne vieną verslą. Aišku dalis jų, buvo nesėkmingi ir patyriau nuostolių, tačiau tai manęs nesustabdė. Šiandien esu finansiškai nepriklausomas ir svajota 45 m. pensiją pasiekiau anksčiau. Tai sugebėjau padaryti tik sunkaus darbo ir žinių dėka. Šiandien jau esu investavęs arti 1 mln. eurų, kas suteikia pasyvių pajamų, ramybės ir ateitį.

Man mitybos, sporto ir finansų veiklos tai ne tik pajamų šaltinis, bet ir įrankis padėti žmonėms, kurie susiduria su tokiais ar panašiais sunkumais, kaip aš praeityje. Noriu, jog žinotumėte, kad esate ne vieni ir keistis patiems ar keisti savo gyvenimą galima bet kada, kada tik JŪS panorėsite ir išdrįsite.

Aš noriu, kad Jūs žinotumėte, jog Jūs galite būti stiprūs.

Tu gali būti laimingas dar kartą savo gyvenime.

MITYBOS PLANAI / SPORTO PROGRAMOS

Bendrinti šį įrašą