Saulėgrąžų sėklų sviestas. Nauda + receptas

Saulėgrąžų sėklų sviestas. Nauda + receptas

Jei mėgsti riešutų sviestą, tai šis straipsnis tikrai tau. Kad ir kaip skanu skrebučiai ar rytinė avižų košė su riešutų sviestu, bet kartais reikia alternatyvų, tiesa? Saulėgrąžų sėklų sviestas puiki alternatyva ir tikrai labai daug naudos turintis produktas, kurį verta įtraukti į savo mitybą.

Nors tikriausiai saulėgražas dauguma įsivaizduoja kaip tiesiog skanų užkandį, tačiau yra ir kitų jų panaudojimų būdų.Šias sėklas galite paversti skaniu, sveiku užtepu, kuriame gausu skonio ir jis bus naudingas jūsų bendrai sveikatai.

Tai dar vienas naminis produktas, kurį rekomenduoju pasidaryti namuose su mano sudarytais mitybos planais.

saulėgražų sėklų sviestas

Saulėgražų sėklų sviestas ir jo nauda jūsų sveikatai

Daug baltymų
Daugumai sportininkų žemės riešutų sviestas ir jo nauda seniai žinomi. Daug baltymų turintis sviestas, kuris puikiai tinka norint paskatinti geresnį raumenų augimą. Tačiau saulėgražų sėklų sviestas gali tapti jums puiki alternatyva. Jame kaip ir žemės riešutų svieste gausu baltymų, todėl gali drąsiai mėgautis juo ir žinosit, jūsų raumenys gauna taip reikalingus baltymus.

Gausu vitamino E
Vitaminas E yra vienas geriausių antioksidantų. Remiantis atliktais medicininiais tyrimais, jis padeda natūraliai subalansuoti cholesterolį. Taip pat sumažina laisvųjų radikalų daromą žalą, natūraliai lėtinantį mūsų organizmo senėjimą, ir sumažina ląstelių žalą. Tad tikriausiai nebekyla klausimų, kodėl daug grožio produktų naudoja vitaminą E savo sudėtyje.

Laimei, jums nereikia išleisti daug pinigų vitaminams ar papildams, kuriuose yra šio vitamino. Šis sviestas yra vienas iš labai daug vitamino E turinčių maisto produktų.

Gausu magnio
Vienas svarbiausių mūsų organizmo mineralų yra magnis, tačiau daugumai žmonių jo trūksta ir jie nesugeba surinkti reikiamą dienos kiekį iš maisto. Tai gali daryti poveikį jūsų sveikatai, nes magnis yra labai svarbus norint išlaikyti aukštą energiją, palengvinti raumenų atsistatymą, bei norint kokybiškai išsimiegoti naktį.

Gausu sveikųjų riebalų
Nors kai kuriuos žmones šis produktas gali atbaidyti dėl riebumo, tai iš tikro būtų klaida. Taip yra todėl, kad skirtingai nuo to, kas buvo manoma ankščiau, mūsų kūnui reikia riebalų! Kai aprūpinate savo kūną sveikais riebalais, tokiais kaip saulėgrąžų sviestas ir kitos sėklos, jūs suteikiate jam įrankius, kurie padės jūsų organizmui pernešti vitaminus po visą kūną, įsisavinti maisto medžiagas ir galiausiai suteiks jūsų odai jaunatviškumo ir švytėjimo.

Natūralus produktas
Nors žemės ar kitų riešutų sviestas yra geras pasirinkimas, tačiau oi vergelį. Rasti gerą produktą parduotuvėje kuo toliau, tuo darosi sunkiau. Kadangi daugelis mano, kad žemės sviestas yra sveikas produktas, gamintojai pradeda pardavinėti natūralų ir perdirbtą riešutų sviestą, kuriame daug cukraus ir kitų jums nereikalingų medžiagų. Tačiau, jei turite namie virtuvinį kombainą, galite pasidaryti saulėgražų sėklų sviesto labai nesunkiai. Pora akimirkų ir jau turit!

Žemės riešutų sviestas

Kaip pasigaminti
Jums tereiks 3 ingridientų. Sėklų (geriausia rinktis ekologiškas), druskos ir vanilės ekstrakto arba „flavor dropsų” (skonio lašų) su vanile, kurie neturi pridėtinio cukraus ir kuriuos galite rasti ČIA.

Pakepinkite sėklas orkaitėje iki tol, kol jos taps auksinės spalvos. Apie 10-20 minučių. Stebėkite kaitrą, nes sėklos greitai gali sudegti. Tuomet sudėkite pakepintas sėklas į kombainą, įdėkite pagal skonį druskos ir vanilės bei susmulkinkite iki vientisos masės.

Patarimas: Jei įdėsite šiek tiek kokosų aliejaus ir cinamono, jis taps šilkinis ir kupinas skonio.

Skanaus.

Patiko? Pasidalink įspūdžiais!

Bendrinti šį įrašą