7 priežastys, kodėl Converse batai yra geriausi sportui

7 priežastys, kodėl Converse batai yra geriausi sportui

Tikriausiai dauguma žmonių, kurie seka jėgos sportininkus socialiniuose tinkluose, yra matę, kad sporto salėje jie avi Converse batus. Daugumai, tai gali pasirodyti tiesiog reklama, bet iš tikro taip nėra. Pabandykime atsakyti į klausimą, kodėl Converse batai, tokie populiarūs tarp jegos sporto atstovų ir žmonių, kurie reguliariai lankosi salėje.

Taip, Converse batai stilingi ir gražūs. Puikiai tinka prie daugelio outfitų ir laisvalaikiui pats tas, bet jie puikiai tinka ir sportui. Aišku, ne visur ir ne visada. Dažniausiai pamatysite žmones sportuojančius salėje ir dėvinčius Conversus per kojų dieną.

Jie pigūs

Jėgos sporto batai gali būti labai brangūs, tad pigi alternatyva yra išsigelbėjimas daugeliui žmonių, kurie nenori mokėti keliu šimtų eurų už vieną porą batų, kuriuos užsidės tik eidami į salę. Dažnai yra sakoma, kad pigi prekė neturi kokybės, bet šiuo atveju taip tikrai nėra. Converse avalynė pigi, bet ir labai kokybiška. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Converse turi lygius padus

Daugelis batų turi išlenktus padus ir tai nėra blogai. Jie puikiai tinka krepšiniui, bėgiojimui ar laisvalaikiui, tačiau jėgos sporte, o ypač atliekant pritupimus ar „deadlift”, labai svarbu pado pozicija, atrama. Converse batai, turintys itin plokščius padus yra geriausas pasirinkimas norint turėti gerą atramą, gerai jausti kojos poziciją ir norint teisingai atlikti pratimus.

Lengva išsirinkti

Converse batų dizainas per daug nesikeičia, jie išlaiko savitą stilių ir tradicijas, tačiau spalvų gama tikrai didelė, tad sau patinkančius ras kiekvienas. Naivu tikėtis, kad užėjus į bet kurią batų parduotuvę rasite batus, specialiai skirtus „deadlift” pratimui, o jei ir bus kažin, ar tai bus geri batai. Būtent todėl mes ir norėjome jais prekiauti – tam, kad žmogus galėtų nesunkiai išsirinkti sau tinkančius batus ir greitai juos gauti. Nebandei Conversų salėje? Išmėgink!

Jie turi mažiau amortizacijos

Krepšinio ar bėgimo bateliai paprastai turi daug amortizacijos, kas yra reikalinga šiam sportui, tačiau jėgos sportui ir sportui su svarmenimis amortizacija nereikalinga. Priešingai. Kuo arčiau žemės esate ir kuo lygesnis padas, tuo geriau jaučiate savo kūną ir jūsų pratimai tampa efektyvesni. Be to, traumų rizika irgi mažesnė.

Converse batai

Šie batai patogūs

Paklausus dešimties sportininkų, kurie batai jiems patogesni, ar „Converse” ar  „Powerlifting” batai, dauguma rinksis „Converse”. Paaiškinimas labai paprastas – „Powerlifting” batai yra siauro naudojimo ir skirti tik vienai sričiai, o conversiukus drąsiai galite avėti visos treniruotės metu. Be to, jei turite plačias pėdas, deja, bet powerlifting avalynė nebus jums labai patogi.

Jie gražūs

Nemeluokime sau sakydami, kad renkantis batus į stilių nežiūrime.  Visi norime, kad avalynė būtų ir patogi, ir stilinga. „Converse” dizainas tikrai unikalus ir nepanašus į kitus, todėl jei norite jaustis ne tik patogiai, bet stilingai- tai puikus pasirinkimas tau.

Patikrintas prekės ženklas

Converse yra patikrintas prekės ženklas, kuris gyvuoja jau labai ilgai. Jie mažai ką keičia, bet kai pagalvoji, o kam keisti jei tai, kas sukurta yra patikrinta laiko. Tai vietoje to, kad suktum galvą dėl kitų batų, verčiau rinktis laiko patikrintą variantą.

Apibendrinant

Taigi, nors „Converse” avalynė galbūt ir nėra skirta ilgiems pasivaikščiojimams ar bėgiojimui, jie puikiai tinka laisvalaikiui ir sportui salėje. Asmeniškai aš turiu kelias jų poras, kurias naudoju tiek sportui, tiek laisvalaikiui. Ir žinot ką, jie puikiai atrodo prie daugelio mano outfit’ų, jie lengvi ir koja taip neprakaituoja. Jei galvojate ar verta išbandyti „Converse„, tai mano nuomone – būtina.

Bendrinti šį įrašą