Geros savijautos mitybos planas – kas tai ir kam jis skirtas

Geros savijautos mitybos planas – kas tai ir kam jis skirtas

Kam skirtas „Geros savijautos mitybos planas”

Tikriausiai nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad tai ką renkatės, ir perkate parduotuvėje, iš tikro, turi labai didžiulę reikšmę jūsų sveikatai. Geros savijautos mitybos planas skirtas gydyti kūną ir pagerinti sveikatą, skatinant vartoti maistingą, sveiką maistą, pavyzdžiui, vaisius, daržoves ir sveikus riebalus. Kitaip tariant šis planas skirtas tiems, kurie nori pakeisti savo mitybos įpročius, pagerinti savijautą, palaikyti esamą fizinę formą arba tiesiog išmokti gyventi subalansuotai. Jis nėra skirtas mažinti kūno svorį ar auginti raumeninę masę.

 

„Geros savijautos” mitybos plano pagrindiniai akcentai

Geros savijautos mitybos planas yra valgymo planas, kurio tikslas – pakeisti rafinuotus, perdirbtus ir uždegiminius jūsų mitybos ingredientus maistingomis, visaverčio maisto alternatyvomis, siekiant pagerinti sveikatą.

Tikriausiai kiekvienas mūsų jaučiasi neblogai, bet visalaik yra kur tobulėti. Tarkim, jei trūksta energijos darbe, dažniausiai kalta nesubalansuota mityba. Su šiuo planu pakeisite savo mitybą į sveikesnę. Šis mitybos planas padės Jums atrasti mitybą iš naujo, suprasti kokių produktų bei jų derinių reikia, kad jaustumėtės geriau ir energingiau. Žinosite, kiek Jums reikia maisto palaikyti esamai formai, tačiau jaustis sveikiau.

Visi planai turi po 5-7 patiekalų variantus: pusryčiams, pietums ir vakarienei. Taip pat įtraukiame ir rekomenduojamus užkandžius dienos metu, jeigu tai leidžia Jūsų dienos kalorijų kiekis.

Visi patiekalai nurodomi su detaliais produktais, jų kiekiais ir kalorijomis. Mitybos plane yra paskaičiuojami visi mikro ir makro elementai būtent Jums pagal Jūsų atsiųstus duomenis anketoje. Taip pat, įtraukiame MyProtein maisto papildų ir vitaminų rekomendacijas skirtas asmeniškai Jums.

Mitybos plano tikslas ne tik pasiekti norimą svorį ar išvaizdą, bet išmokinti Jus maitintis ir gyventi sveikai, energingai ir laimingai. Būtent savo mitybos planais siekiame, kad Jūs išlaikytumėte savo kūno formas ir po mūsų pagalbos.

Jei manote, kad jums reikia šio plano – jį rasite čia

Bendrinti šį įrašą