iHerb vartotojo gidas – kaip pirkti?

iHerb vartotojo gidas – kaip pirkti?

iHerb.com, tai daugiau nei 50000 geriausiai vertinamų kokybiškų sveikų produktų – maisto papildų, vitaminų, grožio priemonių parduotuvė – ypatingai didelės nuolaidos, žemos siuntimo išlaidos bei geros nuolatinių klientų lojalumo sąlygos.

5% nuolaidos kodas – GUQ129

Panaudojus specialų „Motyvuoti Atletai” nuolaidos kodą GUQ129, gausite 5% nuolaidą pirmajam pirkiniui arba 5% nuolaidą pakartotiniam.

Kokie yra iHerb.com maisto papildų, vitaminų, grožio priemonių parduotuvės didžiausi privalumai?

 • Siuntimas kaina yra itin žema – nuo $4 (priklausomai kokį siuntimo būdą pasirinksite ir kaip greitai norėsite sulaukti siuntos);
 • Vienas didžiausių sveikų produktų bei ekologiškų prekių pasirinkimas internete;
 • Ypatingas dėmesys skiriamas ekologiškoms maisto, grožio, sveikatos, pramonės, buities prekėms;
 • Didelės nuolaidos maisto papildams bei vitaminams. Dažniausiai kainos yra kelis kartus žemesnės nei Lietuvoje arba tokių prekių Mūsų parduotuvėse tiesiog nėra.

Muito mokesčiai Lietuvoje – svarbu!

Visos iHerb.com siunčiamos prekės yra iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, jeigu prekių vertė viršija 22 Eur. (šioje sumoje nėra įtraukti siuntimo kaštai), Jums reikės susimokėti papildomus mokesčius. Viršijus nurodytą sumą reikės susimokėti:

 • Lietuvos Respublikos muitinės importo 21% PVM mokestį
 • Lietuvos Pašto mokestį už siuntos pateikimą muitinei, kuris yra 8,69 Eur. (Daugiau informacijos: rasite čia).

Norėdami išvengti papildomų mokesčių valstybei, stenkitės, kad bendra prekių suma su nuolaida neviršytų 22 Eur. sumos.

Kokios yra papildomos sąlygos arba nuolaidos?

iHerb.com, siūlo papildomų sąlygų užsakant prekes, kurias galite rasti čia. Dabartinės taisyklės diktuoja papildomas nuolaidas užsakant prekes virš $40 galutinės sumos. Nuolaidos dydį nustato automatiškai pati sistema pagal Jūsų buvimo šalį bei pasiūlo nemokamą siuntimą ar kitas išskirtines sąlygas. Reikia būti atsargiems, nes noras sutaupyti siuntimo išlaidų sumą, privers susimokėti muito mokesčius. Na, nebent prekes siųsite JAV nurodytu adresu.

Kaip pasinaudoti nuolaidos kodu GUQ129?

Yra du būdai kaip tą padaryti:

 • Spaudžiant Mūsų pateiktas nuorodas, jis turėtų automatiškai įsivesti krepšelyje atsiskaitant už prekes
 • Įvedant GUQ129 kodą patiems ‘Apply Reward Code or Promo Code’ laukelyje

Koks turėtų būti siuntinio svoris?

Prekių bendras svoris turi būti mažesnis nei 4 lbs (<1810 gr), tuomet Jums leis pasirinkti Airmail pašto paslaugas, kurios yra pigiausios, tačiau užtrunka ilgiausiai.

Kokia nauda gavus savo asmeninį nuolaidos kodą?

Kiekvienas pirkdamas prekes iHerb.com svetainėje, gauną savo asmeninį nuolaidos kodą, kuriuo gali pasidalinti su draugais. Tokiu būdų Jūs užsidirbsite ‘reward‘ taškų, kuriuos galėsite panaudoti pirkdami naujas prekes, kito apsipirkimo metu. Kiekvienas žmogus pirkdamas su Jūsų nuolaidos kodu, Jums grąžina 5$ nuo savo pirkinių sumos. Ar ne puiku?

Kiek laiko užtrunka siuntimas?

Dažniausiai siunta užtrunka 3-4 savaites. Išskirtiniais atvejais galima tikėtis siuntos per 10-14 dienų. Tačiau nereiktų panikuoti jeigu negavote savo siuntos po 3 savaičių. Kartais tai užtrunka ir mėnesį.

Kokios prekės vertos dėmesio?

Ne pirmus metus naudoju iHerb.com ir jau turiu mėgiamus produktus, kuriuos rekomenduoju įsigyti ir kitiems. Žemiau rasite sąrašą prekių, kurios patikrintos laiko, jų nusipirkti Lietuvoje galimybės nėra, o kas geriausia, kad panašios prekės Lietuvoje kainuoja kur kas brangiau.

 • Nature’s Way, Alive! Ultra Potency Daily Vitamins (Vyrams) – natūraliausi vitaminai rinkoje. Pagaminti iš visų įmanomų daržovių, vaisių, žolių, uogų ir kt. Kainos ir kokybės santykis pats geriausias.
 • Nature’s Way, Alive! Ultra Potency Daily Vitamins (Moterims) – tie patys vitaminai, tik moterims.
 • Stevita, Stevia Choco Delight – puiki alternatyva cukrui. Jeigu esate susipažinę su Stevia saldikliu, tai žinote, kad jis išgaunamas iš augalo ir nėra kenksmingas. Šis produktas ypatingas tuo, kad turi savyje kakavos, todėl puikiai tinka varškei, košei ar net susimaišyti kakavįnį gėrimą be sąžinės graužaties. Ar jau skaitėte straipsnį, kaip sumažinti cukraus vartojimo kiekį?
 • Celtic Sea Salt – ypatingai gera jūros druska, kuri turi savyje visus reikiamus Mūsų organizmui mineralus. Skonis išskirtinis. Nenustebkite, kad ji bus šiek tiek šlapia. Juk tai jūra!
 • Peanut Butter & Co. – riešutų sviestas su ypatingais skoniais, tikras produktas gurmanams! Mano mėgiamiausi: su pipirais ir medumi.
 • PB2 Powdered Peanut Butter – išeitis laikantiems dietos. Riešutų sviestas miltelių pavidalu, kuriame yra mažiau kalorijų, o skonis nė kiek neprastesnis. Puikiai tinka pagardinti varškę, košę arba užsiberti ant blynų.
 • Tiger Balm, Fast Muscle Relief – puiki priemonė patemptiems raumenims. Pamenate tokį tepalą ‘žvaigždute’, tai čia tas pats tik dabartinė versija. Puikiai atpalaiduoja raumenis, šildo bei šaldo. Galima naudoti ant sąnarių prieš treniruotę, kad tie greičiau įšiltų.
 • Sąrašas bus pildomas!

Ar jau seki Motyvuotus atletus Facebook‘e ir Instagrame? Jei ne – pats laikas tai padaryti!

Bendrinti šį įrašą