3 dalykai, kurių nepadarys dietologas ar mitybos specialistas

3 dalykai, kurių nepadarys dietologas ar mitybos specialistas

Dietologas ar mitybos specialistas, tai raktiniai žodžiai į Jūsų gražų kūną. Ar tikrai?

Sparčiai populiarėjančios online paslaugos su mitybos planais, konsultacijomis ar nuotolinėmis treniruotėmis, tikrai yra puikus būdas siekti savo rezultatų ir kažką keisti savo gyvenime. Pats konsultuoju ir sudarinėju individualius mitybos planus, jau daugiau nei metus laiko. Galiu pasakyti tai, jog džiaugiuosi žmonių noru tobulėti ir keistis, nes didžioji dalis tai ir padaro. Ne tik aš, bet ir kiti specialistai yra verti dėmesio ir tikrai padės, tačiau yra trys dalykai, kurių joks dietologas ar mitybos specialistas nepadarys.

Suteikti Jums tikslą

Nesvarbu kiek tobulas ir geras Jūsų mitybos planas bus, laikytis rėžimo yra ypatingai sunku.

Jūsų draugės gimtadienis ar išvyka su draugais į gamtą, kur gardžiai kvepiantys pyragai ir dešrelės ries nosį, bet Jūs turėsite atsisakyti šių pagundų. Darbe Jums bus bloga diena ir grįžus namo negalėsite pataisyti nuotaikos su alaus buteliu ar vyno taure. Kuo toliau, tuo labiau tirps Jūsų kilogramai ir su laiku reikės dar labiau mažinti suvalgomo maisto kiekį, kad pasiekti galutinį tikslą. Visa tai yra labai sunku, todėl norint pasiekti galutinį tašką, Jūs privalote turėti tvirtą ir įtikinamą priežastį siekti savo tikslo.

Tikrai gerai apgalvokite savo tikslus ir įsitikinkite, kad įdėsite visas pastangas einant link tikslo. Dietologas ar mitybos specialistas gali Jums suteikti detalų mitybos planą, tačiau jis nesuteiks Jums to tvirto pagrindo dėl ko Jūs tai darote.

Suteikti galutinį mitybos sprendimą

Subalansuotos mitybos planas, tai yra Jūsų gidas į tolimesnį sėkmingą ir sveiką gyvenimą, kurio pagalba Jūs suvoksite kaip reikia taisyklingai ir reguliariai maitintis. Kokius produktus geriau rinktis ir kokių vengti. Mitybos plano, kuris būtų toks detalus ir leistų Jums būti lieknu, ryškiu visą gyvenimą, deja neegzistuoja! Dietologo ar mitybos specialisto darbas yra suteikti Jums pagrindines mitybos gaires, parodyti kokios yra reikiamos maisto porcijos. Bet jie negali suteikti Jums galutinio ir 100 procentų teisingo atsakymo. Todėl geriausi mitybos specialistai suteikia Jums visą gidą, kurio pagalba Jūs išugdysite teisingus įpročius visam gyvenimui.

Jūs niekada nerasite pačio geriausio sprendimo išbandę vieną mitybos planą ar konsultaciją. Juk matematikos ar anglų kalbos neišmokstame per 45 minutes.

Sutvarkyti Jūsų psichologinių mitybos problemų

Koks Jūs bebūtumėte, ar lieknas, stambus, raumeningas, ryškus – beveik visi turime tam tikrų psichologinių problemų, kurios įtakoja Mūsų mitybą ir tai ką dedame į burną. Vieni valgo daug, kiti mažai, kiti vartoja alkoholį ir tai persekioja visą dietos laikotarpį, kas tampa silpnąja grandimi siekiant tikslo.

Dietologas ar mitybos specialistas gali nurodyti Jūsų problemą, tačiau jis negali jos pašalinti. Tai galite padaryti tik Jūs patys. Taigi paklauskite savęs, kokios yra to priežastys ir išspręskite šią problemą.

Dietologas ar mitybos specialistas yra Jūsų sąjungininkas, bet ne stebukladarys

Prieš užsakant mitybos planą, peržvelkite šį sąrašą ir paklauskite savęs ar tikrai esate pasiruošę keisti savo mitybos įpročius. Šiais laikais subalansuotos mitybos planas ar konsultacija yra vieno mygtuko paspaudimo klausimas, tai įvyksta akimirksniu, bet rezultatai ateina lėtai.

Supraskite, kad specialistai yra Jūsų sąjungininkai, kurie nukreipia teisinga linkme, tačiau siekti rezultato privalote Jūs patys. Stebuklų nėra, viskas tik sunkus ir valingas darbas. Su laiku Jūs įgausite didesnio pasitikėjimo, ryžto ir noro tobulėti, aš Jums tai garantuoju.

Bendrinti šį įrašą