3 žingsniai, kaip daryti pirmuosius prisitraukimus

3 žingsniai, kaip daryti pirmuosius prisitraukimus

Svajoji daryti savo pirmuosius prisitraukimus, tačiau niekaip nesigauna?

Aš tau parodysiu 3 žingsnius kaip padaryti savo pirmuosius prisitraukimus gyvenime. Čia yra svarbiausia kantrybė ir atkaklumas. Šiuos pratimus galėsi integruoti į savo treniruočių programą ir atlikti kartu su kitais nugaros pratimais.

Pirmasis pratimas

Tau reikės daryti, tai horizontalūs prisitraukimai nuo Smito staklių arba įtvirtintos štangos. Šį pratimą galima pasunkinti nuleidus štangą vis žemiau, tuomet korpusas bus labiau lygiagretus grindims. Galite daryti šį pratimą treniruotės pradžioje po 4 priėjimus ir max pakartojimų.

Antras žingsnis

Negatyvūs prisitraukimai. Juos atlikti galite tiesiog ant skersinio. Jūsų tikslas yra šokant nuo žemės prisitraukti prie skersinio viršaus (lyg darytumėte prisitraukimą) ir leistis lėtai, lėtai žemyn, laikantis iš nugaros raumenų. Pradžioje bus sunku, bet su laiku laikytis bus vis lengviau ir lengviau. Darykite 5 kartus po 5 nusileidimus.

Trečiasis žingsnis

Jūsų pirmasis prisitraukimas. Jeigu puikiai atlikote pirmąjį ir antrąjį žingsnį, tuomet galite drąsiai kabintis prie skersinio ir bandyti padaryti savo pirmąjį prisitraukimą. Svarbu prisiminti, kad trauktis reikia ne iš rankų, o nugaros. Krūtinė turėtų eiti link skersinio, tokiu būdų Jūs stipriau aktyvuosite nugaros raumenis.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ke2O8zOYb5E

Bendrinti šį įrašą