Puikūs būdai sutaupyti pinigų ir neišmesti maisto

Puikūs būdai sutaupyti pinigų ir neišmesti maisto

Valgio planavimas ir mitybos planas gali būti naudingos priemonės, jei bandote numesti svorio. Tinkamai suderinus, tai gali padėti jums sukurti kalorijų deficitą, reikalingą svorio metimui. Tuo pačiu aprūpinant jūsų kūną naudingosiomis medžiagomis, kurių reikia, kad jaustumėtės gerai ir būtumėte sveiki. Nenuoseklus valgymas dažnai kainuoja jums daugiau pinigų, o prisipirkę maisto produktų daugiau nei reikia, dažnai tenka dalį jų išmesti.

Tai, ką daryti norint sutaupyti pinigų ir neišmesti sugedusio maisto

Planuokite savo valgymą pagal savo kasdienybę

Yra įvairių maisto planavimo būdų, todėl būtinai pasirinkite tokį metodą, kuris geriausiai atitinka jūsų kasdienybę. Kai kurie žmonės renkasi gaminti maistą visai savaitei savaitgaliais, nes turi daugiau laiko ir taip susiskirsto maistą visai savaitei į priekį. Arba jei turite laiko ir noro, galite gaminti maistą kasdien. Na, o jei nepatinka gaminti pagal aiškius receptus ir norite laisvės virtuvėje, susiskirstykit savaites pagal tikrus maisto produktus. Taip kiekvieną savaitę gaminsite vis kitokį maistą, nenusibos vis tie patys valgiai, o sveikos mitybos laikysitės ir toliau.

Programėlė telefone- puikus pasirinkimas

Išmaniosios programos gali būti labai naudinga jūsų maisto planavimo priemonė. Programos dėka galėsite nesunkiai sekti savo vartojamą maistą, stebėti kalorijas, ar kiek ir kokių maistinių medžiagų suvartojate. Tam tikros programos turi „trenerių” patarimų bei daugelį kitokių funkcijų. Norėdami palengvinti maisto sekimą, kalorijų skaičiavimą ir paskatinti jus būti sveikesniais, su kolega sukūriau „CheatLife” programėlę. Ją išbandyti galite visiškai nemokamai ir tikiu, kad ji gali tapti jūsų kiekvienos dienos bičiule!

Valgykite įvairius patiekalus, nebijokit improvizuoti

Įvairių maisto produktų valgymas padeda organizmui gauti reikiamų maistinių medžiagų, o vis skirtingi maisto ingridientai ir patiekalai neatsibosta. Štai kodėl mano sudarytose mitybos planuose nerasite griežtos rutinos. Tie patys patiekalai gali greitai atsibosti ir taip jūsų mitybos planas nebeneš tiek naudos. Mano mitybos planai sudaryti taip, kad laikantis jų, kiekviena diena būtų vis kitokia ir galėtumėte nesunkiai varijuoti ingridientais ir patiekalais.

Puikūs būdai sutaupyti pinigų ir nebeišmesti maisto

Pagreitinkite maisto ruošimą

Valgio paruošimas nebūtinai reiškia ilgas valandas virtuvėje. Štai keletas būdų, kaip paspartinti maisto ruošimo laiką.

  • Laikykitės rutinos. Pasirinkę konkretų laiką, skirtą planuoti savaitės valgius ir maisto prekių sąrašą, galite supaprastinti sprendimų priėmimo procesą ir padaryti maisto ruošimo procesą efektyvesnį.
  • Maisto prekių parduotuvė su sąrašu. Išsamūs maisto prekių sąrašai gali sutrumpinti jūsų apsipirkimo laiką. Pabandykite sutvarkyti sąrašą pagal prekybos centrų skyrius, kad išvengtumėte dvigubo grįžimo į anksčiau aplankytą skiltį.
  • Naudokite vakuuminius indelius. Naudojant vakuminius indelius ženkliai prailginsite savo patiekalų galiojimo laiką. Net po 3-7 dienų jūsų maistas bus šviežias. Tarsi tik ką būtų pagamintas. Taip galėsite pasiruoši valgius visai savaitei į priekį, lengviau planuotis valgius ir laiką, bei išleisit mažiau pinigų neasipirkinėjant ekspromtu.

Bendrinti šį įrašą