Kartais Tu pats užblokuoji save nuo sėkmės. Kaip tai įmanoma?

Kartais Tu pats užblokuoji save nuo sėkmės. Kaip tai įmanoma?

Kad ir kaip neįtikėtinai skamba, bet kartais Tu pats užblokuoji save nuo sėkmės. Kaip tai įmanoma? Štai keletas priežasčių, kaip tavo mąstymas gali trukdyti siekti savo sveikatos tikslų:

Jauti, kad nesėkmė yra neišvengiama.

Galbūt pradėdamas naują sporto planą, ar mitybos pokyčius jautiesi labai užsivedęs ir nekantrauji pamatyti pirmuosius pokyčius, tačiau kažkur giliai pasąmonėje abejoji, ar tai – įmanoma. Čia ir slypi visi burtai: jei imsies kažko manydamas, kad nepavyks, beveik visada taip ir bus. Minčių galia yra labai nuvertinama. Ką programuoji savo galvoje – tą ir gauni.

Tu netiki, kad turi pakankamai laiko.

Šių laikų tempas yra milžiniškas, mes nuolat užsiėmę, stengiamės žongliruoti darbais, atliekame milijoną reikalų. Taigi rasti laiko gaminti, sportuoti ar tiesiog atsigerti vandens atrodo neįmanoma. Būtina susitvarkyti šį chaosą. Planuokis ne tik savo darbus – įtrauk į kalendorių laiką sportui, poilsiui, knygai ar draugams.

Nenustatai aiškių tikslų

Beveik visada imamės sporto ir mitybos iššūkių turėdami tikslą. Šie tikslai dažnai būna numesti svorio, pašalinti sąnarių skausmus, panaikinti potraukį cukrui, turėti daugiau energijos, priaugti daugiau raumenų ir t. t., tačiau aš raginu įsivardinti gilesnę priežastį.

Ar nori numesti svorio, kad įgytum daugiau energijos žaisti su savo vaikais? Ar nori nutraukti savo potraukį cukrui, kad nustotum jaustis priklausomas? Ar nori sumažinti sąnarių skausmą, nes mėgsti žygius ir labai nori, kad galėtum tuo užsiimti?

Gilesnių priežasčių radimas gali padėti suprasti, kodėl šie pokyčiai to verti ilgainiui. Tokiu būdu būsi ryžtingesnis ir nuosekliau siekti savo tikslo.

Bendrinti šį įrašą