Kiek kalorijų galime sudeginti tvarkydami namus?

Kiek kalorijų galime sudeginti tvarkydami namus?

Kartais atrodo, kad nėra laiko treniruotėms, nes amžinai turime šimtus reikalų, o kur dar namų ruoša, kuri atima nemažai laiko ir jėgų!

Namų ruošos darbų atlikimas gali padėti įgyti jėgų, padidinti judrumą ir pagreitinti medžiagų apykaitą, o tai gali padėti išlaikyti sveiką svorį. Be švaresnės gyvenamosios erdvės, užsiimdami šiomis užduotimis galite išlaikyti mobilumą, o tai palengvina visus kitus kasdienius judesius.

Yra apskaičiuota, kiek kalorijų sudegina 79 kg sveriantis žmogus, vidutiniu itensyvumu atlikdamas toliau nurodytas veiklas. Jei sveriate daugiau, sudeginsite daugiau kalorijų, o jei sveriate mažiau, sudeginsite mažiau kalorijų.

Kiek kalorijų sudeginate siurbdami?

Pusvalandis besidarbuojant su siurbliu sudegina apie 80 kalorijų 79 kg sveriančiam žmogui, o tai yra perspektyvi pratimų forma, lavinanti viršutinę kūno dalį ir kojas.

Tyrimas parodė, kad siurbimas yra fiziškai sudėtinga užduotis, kuri taip pat lavina rankų raumenis.

Kiek kalorijų sudeginate tvarkydami ar nešiodami daiktus?

Tvarkymasis sudegina apie 238 kalorijas per valandą, o judant ir nešiojant dėžes – apie 588 kalorijas per valandą.

Kiek kalorijų sudeginate valydami dulkes?

Valandą valydami dulkes sudeginsite apie 159 kalorijas ir turėsite švaresnius namus, o tai teigiamai paveiks jūsų sveikatą. Tačiau jei tvarkotės intensyviau, pavyzdžiui, plaunate langus, per valandą sudeginsite 318–378 kalorijas.

Kiek kalorijų sudeginate klodami lovą?

Kasdienės rutinos, apimančios lovos klojimą, sukūrimas gali teigiamai paveikti jūsų psichinę sveikatą ir paruošti jus produktyviai dienai. Galite sudeginti apie 80 kalorijų, klodami lovas 30 minučių. Tačiau kadangi tai tikriausiai užtruks tik apie 5 minutes, užduotis sudegina tik apie 13 kalorijų.

Kiek kalorijų sudeginate šluodami ar plaudami grindis?

Grindų plovimas šepečiu sudegina apie 318 kalorijų per valandą ir į darbą pajungia pečius, tricepsą ir bicepsą. Šlavimas yra šiek tiek mažiau intensyvus ir sudegins apie 159 kalorijas per valandą.

Kiek kalorijų sudeginate pjaudami veją ar dirbdami kieme?

79kg sveriantis žmogus, pjaunant veją su stumiamąja žoliapjove, per valandą sudegina apie 318 kalorijų.

Atliekant lengvus ir vidutinio sunkumo darbus kieme, pavyzdžiui, grėbdami ir kraudami lapus, per valandą sudeginsite apie 317 kalorijų. Galite tikėtis sudeginti apie 436–477 kalorijas per valandą dirbdami įtemptus kiemo darbus, pavyzdžiui, kasdami, kasdami sniegą ir stumdami sniego valytuvą.

Kiek kalorijų sudeginate sodininkystėje?

Sodo veikla, tokia kaip genėjimas, ravėjimas ir sodinimas, yra vidutinio intensyvumo, kuri per valandą sudegina apie 398 kalorijas. Nepamirškite išlaikyti pusiausvyros patogioje pritūpimo padėtyje, o ne pasilenkus, nes tai gali sukelti apatinės nugaros dalies įtempimą.

Tyrimai rodo, kad sodininkystė turi teigiamą poveikį psichinei ir fizinei sveikatai.

Kiek kalorijų sudeginate skalbdami ir lankstydami skalbinius?

79 kilogramus sveriantis žmogus, vieną valandą skalbdamas ir sulankstydamas drabužius, sudegins apie 159 kalorijas.

Kai kitą kartą norėsite sudeginti kalorijas neatlikę įprastos treniruotės, atlikite namų ruošos darbus. Švarių, tvarkingų namų ir sodo palaikymas gali padėti pagerinti jūsų kūno rengybos lygį ir bendrą savijautą.

Bendrinti šį įrašą