Masažinis pistoletas ir 9 jo privalumai

Masažinis pistoletas ir 9 jo privalumai

Masažinis pistoletas vienas smagesnių išradimų, kuris palengvina kiekvieno gyvenimą, bent jau mano tai tikrai. Masažuoklis padeda įveikti raumenų skausmus, kovoti su standumu ir spazmais bei palengvina kūno nuovargį. Galite naudoti apšildant raumenis prieš treniruotę, atpalaiduojant juos darbo vietoje ir pasiekti tas vietas, kurios yra sunkiai prieinamos voleliu ar įprastais tempimais.

masažinis pistoletas

Masažinis pistoletas ir 9 geriausi jo privalumai, kuriuos turėtumėte žinoti:

1. Sporto rezultatai, traumų prevencija ir sveikimas

Perkusinis masažas, atliekamas masažo pistoletu, padeda pagerinti raumenų susitraukimą, dėl kurio pailgėja ir sustiprėja raumenys bei fasciniai audiniai. Masažo terapijos įtraukimas į savo gyvenimo būdą ir kasdienybę po treniruotės yra puikus būdas sumažinti stresą. Pagrindinis masažo tikslas – padėti atpalaiduoti raumenis ir sumažinti kūno įtampą, o tai padeda sutrumpinti raumenų atsistatymo laiką tarp treniruočių.

2. Vibracinis gydymas ir skausmo malšinimas

Įdomu tai, kad masažo pistoletas suteikia tą pačią naudą, kaip ir kitos terapijos, nes naudojant „perkusinės terapijos“ techniką, kuri giliai į raumenis perduoda vibracijas. Masažo vibracijos padeda pagerinti kraujo ir limfos apytaką visame kūne, o tai padeda pernešti daugiau deguonies ir maistinių medžiagų į raumenis. To rezultatas – greitas atsigavimas, geresnis judesių diapazonas, skausmo malšinimas ir raumenų nuovargio bei skausmo mažinimas. Kaklo, pečių ir apatinės nugaros dalies skausmai gali būti lengvai numalšinami naudojant vibracinį masažo pistoletų poveikį.

3. Reabilitacija

Žinoma, kad masažas yra viena iš efektyviausių traumų reabilitacijos terapijos formų, nes jis ne tik pagreitina sveikimo procesą, bet ir užkerta kelią pakartotinėms traumoms. Masažo pistoletai ir jų naudojimas papildo standartinį traumų reabilitacijos procesą ir skatina atrofuotų raumenų gijimą bei atsigavimą po traumos ar ligos. Pagerinta raumenų ir fascijų audinių cirkuliacija padeda pažeistoms vietoms tapti lankstesnėmis ir mažina jų gyjimo laiką

masažinis pistoletas nauda

4.Neleidžia raumenims kaupti pieno rūgšties

Pieno rūgštis susidaro, kai deguonies lygis organizme yra mažas ir organizmas pradeda jį kompensuoti. Tai dažnai nutinka intensyvaus fizinio krūvio metu, o pieno rūgštis kraujyje kaupiasi greičiau, nei galite ją sudeginti. Dėl to galite jaustis išsekę, jus gali pykinti ir galite jausti mėšlungį raumenyse. Masažo pistoletas gali tai pakeisti, nes padeda pieno rūgščiai ir kitiems toksinams išeiti iš raumenų į aplinkinius audinius. Tai padės sumažinti raumenų skausmą, kuris dažnai atsiranda po ilgo fizinio krūvio ir kurio metu kaupiasi pieno rūgštis.

5. Padidina kraujo ir limfos tekėjimą

Masažo pistoletai atlieka giliųjų audinių masažą, kuris pagreitina kraujotaką ir stimuliuoja nervų receptorius, atsakingus už kraujagyslių išsiplėtimą. Limfa pašalina toksinus iš kūno audinių, o srautą kontroliuoja raumenų susitraukimai. Tai reiškia, kad mažiau aktyvūs žmonės gali nepakankamai stimuliuoti limfos apytaką, o labai aktyvūs žmonės gali sukaupti per daug limfos. Naudodami masažo pistoletą galite sukurti limfos apytakos pusiausvyrą.

6. Aktyvina nervų sistemą ir raumenis

Nervų sistema stimuliuoja ir reguliuoja raumenų veiklą bei palaiko organizmo homeostazę. Apie kiekvieną raumenų veiklą, nervų sistema gauna pranešimą. Masažo pistoletai padeda stimuliuoti simpatinės nervų sistemos receptorius, o tai sukelia odos ir raumenų vazodilataciją, taip atleidžiant įtampą ir padedant raumenims atsipalaiduoti, kartu ir gerinant judrumą.

7. Mažina raumenų spazmus ir sustingimą

Masažo pistoletai gali padėti sumažinti raumenų spazmus ir sustingimą, kurie gali atsirasti po intensyvios treniruotės. Kai raumenyse yra netinkama kraujotaka, tai gali paskatinti jų spazmus. Masažo pistoletas veikia darydamas spaudimą raumenims, sausgyslėms ir raiščiams, kad jie atsipalaiduotų, taip sumažinant spazmus ir skausmingus susitraukimus.

8.Padidinkite judesių diapazoną

Masažo pistoletai veikia raumenis, jungiamuosius audinius, sausgysles, raiščius ir sąnarius, kurie visi kartu jums padeda judėti. Nuosekliai ir reaguleriai naudojant masažo pistoletus, sąnariai bus lankstesni ir mažiau linkę į patempimus. Atsipalaidavę raumenys ir fascinis audinys bei pagerėjusi kraujotaka veikia kartu, kad pagerintų kūno lankstumą ir judesių diapazoną. Padidėjęs judesių diapazonas gali suteikti Jums pranašumų, pavyzdžiui, pagerintų sportinius rezultatus.

9. Sveikatingumo privalumai

Be raumenų atpalaidavimo ir skausmo malšinimo, masažo pistoletai turi daug kitų naudų sveikatai. Padidėjęs mobilumas, geresnis miegas ar net stipresnis imunitetas.

Bendrinti šį įrašą