Vakuuminiai indeliai – sprendimas gaminti maistą kelioms dienoms į priekį

Vakuuminiai indeliai – sprendimas gaminti maistą kelioms dienoms į priekį

Kalbant apie maisto konservavimą, vakuuminiai indeliai yra tai, ko tau reikia. Ir nesvarbu, kur laikai maistą. Ar šaldytuve ar sandėliuke, maistas išliks šviežias net iki 5 kartų ilgiau, nei įprastose laikymo priemonėse.

Apačioje pamatysite, kodėl maisto laikymui geriausias variantas yra būtent vakuuminiai indeliai.

vakuuminiai indeliai

Šaldiklis

Šaldiklis – puikus būdas išlaikyti jūsų pirkinius gerus ilgesnį laiką, tačiau šioje srityje yra tam tikrų sąlygų, kurios gali turėti įtakos jūsų maisto tekstūrai, skoniui ir kokybei. Naudojant vakuuminius indelius ir tokį sandarinimo būdą, jūsų produktai šaldiklyje ilgiau išlaikys ir skonį, šviežumą ir tekstūrą. Tokia mėsa, kaip jautiena, paukštiena ar žuvis, paprastai išlieka šviežia tik maždaug šešis mėnesius, jei laikote ją įprastose laikymo priemonėse. Naudojant vakuuminius indelius, galite pratęsti galiojimo laiką iki maždaug dvejų ar net trejų metų. Daržovės taip pat puikiai tinka laikyti šaldiklyje, tačiau svarbu šiuos maisto produktus blanširuoti (trumpai virti maistą verdančiame vandenyje, po to padėti po šaltu tekančiu vandeniu) prieš sandarinant vakuume, nes tai gali dar labiau pratęsti galiojimo laiką.

vakuuminiai indeliai

Šaldytuvas

Tikriausiai daugeliui nutinka tokių momentų, kai prisiperkam daug maisto ir tiesiog užmirštame, kad turim sūrio, arba apsiperkam tiesiog per dideliais kiekiais ir nespėjame suvalgyti tam tikrų produktų. Juos tenka išmesti – pinigai, kaip į balą. Naudojantis vakuuminiais indeliais, produktų laiką šaldytuve galima padidinti nuo keturių iki aštuonių mėnesių. Tas pats galioja ir kalbant apie vaisius ir uogas – nors dauguma šviežių vaisių šaldytuve išsilaiko iki 6 dienų geriausiu atveju, tai vakuuminiuose indeliuose jie gali išlikti švieži maždaug vieną ar dvi savaites.vakuuminiai indeliai

Sandėliukas

Sausas maistas ir kepimo ingredientai puikiai tinka jūsų sandėliukui, tačiau ar juos galima sandariai uždaryti vakuume? Atsakymas – tikrai taip! Pavyzdžiui, miltai ir cukrus sandėliuke gali išsilaikyti iki šešių mėnesių, tačiau juos laikant vakuuminiuose induose šis intervalas padidėja iki maždaug vienerių ar dvejų metų. Nemažai, tiesa?

Trumpas apibendrinimas

Siekiant išlaikyti maistą kuo ilgiau šviežią, vakuuminiai indai jums gali tikrai padėti. Naudokite juos laikydami maistą šaldytuve, taip galbūt sutaupydami pinigus už išmestą ir nesuvalgytą maistą. O nuo šiol susiplanuoti, ką valgysite savaitę ar ilgiau į priekį, nebėra sunku. Tikrai pigi investicija, o kas svarbiausia, ją naudoti galite kasdien!

Bendrinti šį įrašą