3 Pagrindinės Alkio Rūšys

3 Pagrindinės Alkio Rūšys

Šiandien pakalbėsime apie 3 svarbiausias alkio rūšis.
Dažnai atrodo nori valgyt, bet lyg neseniai valgei.Kaip čia taip gaunasi? Paprastai tariant, alkis nebūtinai atspindi jūsų „tuščią” skrandį. Yra žmonių, kurie negali be cukraus, o pagalvojus pvz apie pyragėlį su sūriu jau renkasi seilės. Kai kurie žmonės, patiria didelį nerimą darbe ar šeimoje, ir valgo iš emocijos. Tikriausiai visi prisimena filmų scenas, kur moterys po išsiskyrimo su antrąja puse, prisiperka ledų ir šaukštu valgo viena po kito indelius.
Kaip atsikratyt to nelemto alkio ar atrodo nepalaužiamo noro, kažką įsidėti į burną?

Tai kokios gi tos pagrindinės 3 alkio rūšys:

alkio rūšys

Skrandžio alkis

Paprastai tariant reiktų valgyti maistą, turintį daugiau baltymų ir skaidulų. Maistą, kuris prailgina jūsų sotumo jausmą. Dažnai renkamės maistą, kuris neturi jokios maistinės vertės. Praeina valanda ir jau virtuvėje vėl atidarinėji šaldytuvo duris ir ieškai ko čia užkandus.  Sotus ir milnavertis maistas ar subalansuota mityba leidžia susitvarkyti su alkio jausmu.
alkio rūšys

Burnos alkis

Čia šiek tiek kebliau, bet yra nemažai išeičių. Alternatyvos. Norit karamelinės, saldžios kavos nors tu ką. Atrodo smegenys taip ir kužda DUOK MAN KAŽKĄ SALDAUS. Sako – reiškias reikia? Pasidaryk puoda kavos, įsipilk šiek tiek pieno ir įsilašink karamelinio saldiklio.
Neisivaizduoji filmo be traškučių, kolos, riešutų, sūrio lėkštės ir užtepėlės? Prieš filmų vakarą sočiau, sveikiau pavalgyk ir filmo metu nenorėsi užkandžiauti. Vietoje traškučių pasirink spragintus popcornus, vietoje užtepėlės natūralų jogurtą. Vietoje sūrių lėkštės – vaisiai. Pasirinkimų daug. Tad nebijok eksperimentuoti.
alkio rūšys

Emocinis alkis.

Tikrai ne visiems pasireiškia šis dalykas, tačiau pasitaiko. Jaučiat nerimą, liūdesį, o gal dėl įvykių pasaulyje nežinot, kur save dėti ir pirma mintis valgyti? Dažnai renkamės maistą užmiršti tam, kad tuo metu mus supančius blogus emocinius veiksnius. Būtinai gerinkite savo miegą. Tai labai padeda kontroliuoti save emociškai. Fizinė veikla yra vienas geriausių antidepresantų. Joga ar kvėpavimo pratimai padės atpalaiduoti kūną.
Neleiskime alkiui mūsų užvaldyti! Rinkimės protingai ir tas ne visada lauktas svečias, kaip alkio jausmas, mums aplenks 🙂

Bendrinti šį įrašą