„NAUJAS AŠ” po vienerių metų?

„NAUJAS AŠ” po vienerių metų?

Įsivaizduok save po metų. Pagalvok, kokį (-ią) save nori matyti? Tikriausiai kiekvienas norėtume save matyti sėkmingesniu, gražesniu, galbūt turinčiu daugiau pinigų. Arba tiesiog – „Naujas aš”. Kai kurie svajoje apie gražesnį kūną, kiti apie tai, kad pagaliau susitvarkys savo nemigą ir galės dienomis būti produktyvūs.
O dabar pagalvokime, ką mes galime padaryti kiekvieną dieną, kad po metų tą pasiektume arba bent būtume arčiau to. Kas nebūtu per daug sunku, neatimtų daug laiko ir nesutrukdytų kasdienio gyvenimo. Ką daryti, kad po metų galėtum pasakyti – TAI NAUJAS AŠ!
naujas žmogus
1. Mes kiekvieną dieną valgome, tiesa? Tai kalbant paprastai, pasirinkime tiesiog sveikesnį maistą. Valgyti daraisi namuose – puiku. Tik vietoje keptų bulvių pilnoje aliejaus keptuvėje, rinkis gruzdinimą orkaitėje arba karšto oro gruzdintuvėje. Valgai kavinėse, restoranuose? Ne bėda. Vietoj picos pietums pasirink sveikesnį maistą. Pvz sriubą ir salotas. Cukrų pakeisk besukriais saldikliais. Čipsus, kaip užkandžius, kažkuom sveikesniu. Riešutais, vaisiais, be aliejaus keptais popkornais.
2. Kasdien skirk pusvalandį fizinei veiklai. Pasivaikčiok, galbūt makštą padaryk. Jei noras yra, imkis hantelių. Tai tik pusvalandis per dieną. Galų gale nuvaryk ant ledo pačiuožinėti arba sėsk ant dviračio ir kelis ratukus aplėk apie savo rajoną.
3. Nori didesnės financinės laisvės? Skirk pusvalandį knygom apie tai. Domėkis. Naršyk internete ar pasikonsultuok su profesionalais. Atsidėk , kad ir po 1eur. kasdien. optimizuok išlaidas. Pagalvok, kur galėtum mažiau išleisti.
ir t.t. ir t.t.
Tai tik pavyzdžiai, bet esmę tikriausiai supratote. Dabar pagalvokite, ką pasieksite per vienerius metus. NE NE NE NE ! Aš nekalbėsiu apie nukritusius kilogramus, didesnius raumenis ar papildomus 365 eur kišenėje. Ne.
Visų pirmiausia pas jus susiformuos nauji įpročiai, naujas požiūris. Jūs būsite kitoks. Galbūt sveikesnis, galbūt energingesnis. Galbūt miegosite ilgiau ir geriau. Ir tai, ką nuspresite šiandien keisti, tam skirdami labai nedidelę laiko dalį, po metų taps įprastu ir savaime suprantamu dalyku. Tikriausiai net greičiau.
Na, o dabar nebijokite pasirodyti kvailai ir pasikalbėkite su savimi. Kur jūs matote save po vienerių metų? Reikia pagalbos tapti „NAUJAS AŠ”? – Kreipkis!

Bendrinti šį įrašą