Tempimo pratimų nauda

Tempimo pratimų nauda

Reguliarus tempimas turi daug privalumų. Tempimas ne tik gali padėti padidinti Tavo lankstumą, bet ir gali pagerinti laikyseną, sumažinti stresą, kūno skausmus ir kt.

Tempimo pratimų nauda:

Didina jūsų lankstumą ir judesių amplitudę

Reguliarus tempimas gali padėti padidinti jūsų lankstumą, kuris yra labai svarbus bendrai sveikatai. Galimybė judinti sąnarį per visą jo judesių diapazoną suteikia daugiau judėjimo laisvės.

Pagerina jūsų fizinės veiklos rezultatus

Įrodyta, kad dinamiški tempimai prieš fizinę veiklą padeda paruošti raumenis sportui bei gali pagerinti jūsų treniruotės rezultatus.

 

Padidina kraujo tekėjimą į jūsų raumenis

Reguliariai atliekami tempimo pratimai gali pagerinti kraujotaką, o tai sutrumpins atsigavimo laiką ir sumažins raumenų skausmą.

Pagerina laikyseną

Raumenų disbalansas yra dažnas reiškinys, kuris gali įtakoti blogą laikyseną. Tam tikrų raumenų grupių stiprinimo ir tempimo derinys gali sumažinti raumenų ir kaulų skausmą ir paskatinti tinkamą jų išlyginimą. Tai savo ruožtu gali padėti pagerinti jūsų laikyseną.

Puikiai tinka streso mažinimui

Mūsų raumenys yra linkę įsitempti reaguodami į fizinį ir emocinį stresą. Sutelk dėmesį į kūno vietas, kuriose esi linkęs išlaikyti stresą, pavyzdžiui, kaklą, pečius ir viršutinę nugaros dalį.

Gali nuraminti protą ir padeda sumažinti galvos skausmą

Šalia tinkamos mitybos ir poilsio, tempimas gali padėti sumažinti įtampą, kurią jauti dėl galvos skausmo. 

Galite įsigyti inventoriaus, padėsiančio pasidaryti tempimo pratimus: jogos kilimėlį, gimnastikos kamuolį, ar kitas prekes.

Bendrinti šį įrašą